Офтальмологічне відділення


Офтальмологічне відділення укомплектоване найсучаснішим лікувальним та діагностичним обладнанням, аналогів якого в області немає. Воно дозволяє нам точно і швидко проводити діагностику очних захворювань, а наявність комбінації з 4-ох — лазерів успішно проводити лікування більшості з них. Потужний технічний потенціал вдало реалізується за допомогою знань, умінь і досвіду наших фахівців.Послуги

 • Периметрія — дослідження поля зору. Має важливе значення для ранньої діагностики глаукоми і для динамічного спостереження за глаукомним процесом
 • Тонометрія — визначення внутрішньоочного тиску, який має важливе значення для діагностики глаукоми і характеризує якість лікувального процесу при глаукомі.
 • Гоніоскопія — огляд кута передньої камери (при глаукомі, увеїтах, травмі, аномаліях будови і тд). Має важливе значення для визначення типу глаукоми (відкритокутова/закритокутова) і вибору тактики медикаментозного, лазерного і хірургічного лікування. Для проведення процедури необхідно закапати місцевий анестетик. Тривалість процедури 3-5 хв на одне око.
 • Огляд очного дна на широку зіницю — дає можливість детально і стереоскопічно оглянути структури сітківки і зорового нерва, що має велике діагностичне значення. Перед процедурою необхідно розширити зіницю (закапуються спеціальні краплі), після процедури ефект розширеної зіниці (мідріазу) зберігається кілька годин, що спричинює розмитість зображення та світлобоязнь. Вираженість даних ефектів є індивідуальною. Тривалість підготовки 15-30 хв. Тривалість процедури 5-15 хв.
 • Лазерна ірідектомія — метод лікування та профілактики закритокутової глаукоми або глаукоми з вузьким кутом. Не потребує попередньої підготовки.
 • Лазерне лікування вторинної катаракти. Вторинна катаракта — це помутніння задньої стінки капсульного мішка позаду штучного кришталика після операції з приводу катаракти. Лазером створюється отвір у цій мутній задній капсулі, що значно покращує гостроту зору. Для проведення процедури необхідне максимальне розширення зіниці, що досягається закапуванням в око спеціальних крапель (тривалість підготовки 15-30 хв, тривалість процедури 5-10 хв). Після процедури зберігається мідріаз протягом кількох годин, що дає відчуття розмитості зору і світлобоязнь.
 • SLT (селективна лазерна трабекулопластика) — лазерне лікування первинної відкритокутової глаукоми та інших форм глаукоми з відкритим кутом передньої камери. Лазерне втручання яке забезпечує очищення шляхів відтоку внутрішньоочної рідини з ока і веде до зниження внутрішньоочного тиску. Не потребує попередньої підготовки. Безпосередньо перед процедурою в око закапується місцевий анестетик, що дає змогу одягнути на око спеціальну контактну лінзу для огляду кута передньої камери і проведення процедури. Тривалість процедури 10-15 хв.
 • Лазерна фотокоагуляція сітківки — при діабетичній ретинопатії, діабетичній макулопатії, дегенераціях сітківки при міопії. Метод лазерного лікувального впливу на діабетичний процес на очному дні. Виконується 1500-2000 опіків сітківки, що дозволяє зупинити розвиток діабетичних уражень, зменшити набряк, часто покращити зір. Перед проведенням процедури необхідно досягти максимального мідріазу (розширення зіниці) за допомогою закапування спеціальних крапель (тривалість підготовки 30-40 хв), безпосередньо перед процедурою закапується місцевий  анестетик, що дає змогу одягнути на око спеціальну лінзу для огляду очного дна. Тривалість процедури 10-15 хв на одне око.
 • Гоніопластика — метод лазерного лікування при глаукомі з вузьким кутом передньої камери.
 • Діодлазерна циклокоагуляція — метод лазерного лікування при болючих (термінальній, неоваскулярній) глаукомах. Наноситься ряд опіків на циліарне тіло ока, що дозволяє знизити очний тиск і як наслідок зменшити біль і покращити якість життя пацієнта. Перед процедурою необхідно знеболити циліарний ганглій, який інервує око. Це робиться за допомогою ретробульбарної анестезії. Перед процедурою робиться нашкірна алергічна проба на анестетик. Тривалість підготовки 30-40 хв. Тривалість процедури 5 хв.


Офтальмолог другої категорії

Оленчук Оксана Ярославівна


2007 – 2013 рр. навчалася в Івано-Франківському національному медичному університеті (лікувальна справа).Офтальмолог

Микуляк Анна Михайлівна


2011-2017 pp. — Івано-Франківський Національний Медичний Університет за спеціальністю «Лікувальна справа»Офтальмолог

Павлюк Мар’яна Михалівна


2009 – 2015 рр. навчалася в Івано-Франківському національному медичному університеті (лікувальна справа).


Офтальмолог

Офтальмолог

Іваночко Уляна Василівна


2014 – 2020 рр. – Івано-Франківський національний медичний університет, медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа».Ціни на послуги

 • Офтальмологічне відділення
Офтальмологічне відділення
Первинний огляд офтальмолога 500,00 грн.
Вторинний огляд офтальмолога 400,00 грн.
Периметрія (1 око) 175,00 грн.
Тонометрія 175,00 грн.
Гоніоскопія (1 око) 150,00 грн.
Огляд очного дна на широку зіницю 250,00 грн.
Видалення поверхневого стороннього тіла 500,00 грн.
Маніпуляція категорії 1 400,00 грн.
Маніпуляція категорії 2 600,00 грн.
Видалення халязіона 1200,00 грн.
Видалення папіломи з повік 700,00 грн.
Видалення атероми 500,00 грн.
Проба Ширмера 70 грн.
Біопсія (офтальмологічна) 540,00 грн.
Лазерне лікування
Ірідектомія (ND-YAG лазер) 1 950,00 грн.
Вторинна катаракта (ND-YAG лазер) 1 950,00 грн.
SLT (ND YAG лазер) 1 950,00 грн.
Гоніопластика 532 НМ-зелений лазер 1 700,00 грн.
Гіалоїдотомія ND 1 700,00 грн.
Вітреолізис помутніння скловидного тіла ND 1 700,00 грн.

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024