Соціальні проєкти“Клініка святого Луки” – це соціально-відповідальний заклад, засновником якого є Івано-Франківське Архієпархіальне Управління Української Греко-Католицької Церкви. Саме стараннями засновника колектив клініки має змогу надавати  безкоштовні медичні послуги та на пільгових умовах для потребуючих. З дня відкриття дверей ми щодня надаємо послуги для малозабезпечених сімей, людей з обмеженим можливостями, учасникам АТО, багатодітним. Проте, з 24 лютого 2022 року з вторгненням російських військ на нашу Батьківщину, перелік потребуючих збільшився. Ми прийняли на безкоштовне медичне обслуговування десятки тисяч жителів області та тисячі осіб зі східної та центральної частин України, ми працевлаштували вимушено переміщених медичних працівників, надавали волонтерську допомогу в умовах створеного при архієпархії антикризового центру. За весь період війни завдяки Івано-Франківському Архієпархіальному Управлінню, що знайшло іноземних меценатів, ми змогли допомагати за певними проєктами.
Проєкт «Благодійна підтримка з Німеччини»


В “Клініці святого Луки” впроваджується соціальна програма в рамках компапанії «Renovabis» в межах програми міжнародної солідарності.


Проєкт «Здорові діти у майбутнє»


Спільно з дитячою місіонерською організацією «Die Sternsinger» м. Ахен, (Німеччина), що опікується потребуючими неповнолітніми по всьому світу, з лютого 2024 р. запроваджує спільний соціальний проєкт для дітей.


Закритий

«Разом з Україною» (меценати з Італії):


«Клініка святого Луки» в рамках проєкту «Разом з Україною» упродовж 5 місяців надавала абсолютно безоплатні пакети медичних послуг для внутрішньопереміщених осіб.


Проєкт «Благодійна підтримка з США»


Особливо важливо стежити за станом здоров’я людям похилого віку, особливо тим, у кого вже є хронічні захворювання. Такі консультації сприяють виявленню серйозних захворювань на ранніх етапах та ефективному контролю хронічних станів.


Закритий

Проєкт «Комплексна онкопрофілактика для жінок»


В рамках ініціативи «Лікування ран війни» разом з італійською організацією Missione Calcutta за підтримки DHL запрошуємо на безкоштовний комплексний онкопрофілактичний огляд жінок пільгових категорій.


Закритий

Безкоштовна комплексна діагностика для ВПО


Проєкт стартував з 18.09.23 в рамках ініціативи «Лікування ран війни» спільно з Банком «Львів» за грантом Oxfam і тривав до кінця 2023 р.


«Лікування ран війни» з ініціативи Глави УГКЦ Блаженнійшого Святослава та благословення Митрополита Кир Володимира Війтишина.Соціальна робота з дітьми


Лікарі “Клініки святого Луки” в рамках співпраці з Католицьким ліцеєм Святого Василія Великого впроваджують реалізацію спільного проєкту щодо статевого виховання молоді.


Соціальна допомога одиноким людям похилого віку


В “Клініці святого Луки” впроваджується соціальна програма допомоги одиноким людям похилого віку.


Закритий

«Послуги зі знижкою -20%» Ukr/24565D (меценати з Німеччини)


Даний проєкт стартував з 01 січня 2023 р і діяв до 31 серпня 2023 року. За умов надання 20 % знижки ми за 8 місяців  надали  168 681 послугу, знижка за які для пацієнтів  становила  7 922 141 гривень.

Закритий
Закритий

Закритий

«Медичні послуги на 9міс» Ukr/24565B (меценати з Німеччини)


За період з березня по листопад (9 місяців) 2022-23рр Клінікою святого Луки надано 144895 пільгових та безкоштовних послуг для 32065 осіб, з яких 4065 були вимушено переселеними.

Служимо для Вас

З турботою про ВасЩо ми робимо

Завжди вдосконалюємося


Колектив центру постійно працює над удосконаленням своїх професійних здібностей, над оновленням лікувально-діагностичного обладнання та своїм авторитетом для того, щоб ваше здорове життя приносило вам радість та задоволення.


Як ми працюємо

Даруємо розум та серце


У нас працюють фахові спеціалісти-медики високого рівня знань, віруючі, метою яких є не тільки призначати курс лікування, але й вміти вислухати та дати добру християнську пораду для користі як душі, так і тіла.


Не зволікайте з здоров’ям

Запис і деталі за телефонами:


📲 0984178831
📲 0509400781
📲 0734257478⠀
Наша адреса вул. ім. Владики Софрона Мудрого, 22, 26.

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024