Соціальні проєкти“Клініка святого Луки” – це соціально-відповідальний заклад, засновником якого є Івано-Франківське Архієпархіальне Управління Української Греко-Католицької Церкви. Саме стараннями засновника колектив клініки має змогу надавати  безкоштовні медичні послуги та на пільгових умовах для потребуючих. З дня відкриття дверей ми щодня надаємо послуги для малозабезпечених сімей, людей з обмеженим можливостями, учасникам АТО, багатодітним. Проте, з 24 лютого 2022 року з вторгненням російських військ на нашу Батьківщину, перелік потребуючих збільшився. Ми прийняли на безкоштовне медичне обслуговування десятки тисяч жителів області та тисячі осіб зі східної та центральної частин України, ми працевлаштували вимушено переміщених медичних працівників, надавали волонтерську допомогу в умовах створеного при архієпархії антикризового центру. За весь період війни завдяки Івано-Франківському Архієпархіальному Управлінню, що знайшло іноземних меценатів, ми змогли допомагати за певними проєктами.Закритий
Закритий

Закритий

«Медичні послуги на 9міс» Ukr/24565B (меценати з Німеччини)


За період з березня по листопад (9 місяців) 2022-23рр Клінікою святого Луки надано 144895 пільгових та безкоштовних послуг для 32065 осіб, з яких 4065 були вимушено переселеними.


Закритий

«Разом з Україною» (меценати з Італії):


«Клініка святого Луки» в рамках проєкту «Разом з Україною» упродовж 5 місяців надавала абсолютно безоплатні пакети медичних послуг для внутрішньопереміщених осіб.


Закритий

«Послуги зі знижкою -20%» Ukr/24565D (меценати з Німеччини)


Даний проєкт стартував з 01 січня 2023 р і діяв до 31 серпня 2023 року. За умов надання 20 % знижки ми за 8 місяців  надали  168 681 послугу, знижка за які для пацієнтів  становила  7 922 141 гривень.


«Лікування ран війни» з ініціативи Глави УГКЦ Блаженнійшого Святослава та благословення Митрополита Кир Володимира Війтишина.


Служимо для Вас

З турботою про ВасЩо ми робимо

Завжди вдосконалюємося


Колектив центру постійно працює над удосконаленням своїх професійних здібностей, над оновленням лікувально-діагностичного обладнання та своїм авторитетом для того, щоб ваше здорове життя приносило вам радість та задоволення.


Як ми працюємо

Даруємо розум та серце


У нас працюють фахові спеціалісти-медики високого рівня знань, віруючі, метою яких є не тільки призначати курс лікування, але й вміти вислухати та дати добру християнську пораду для користі як душі, так і тіла.


Не зволікайте з здоров’ям

Запис і деталі за телефонами:


📲 0984178831
📲 0509400781
📲 0734257478⠀
Наша адреса вул. ім. Владики Софрона Мудрого, 22, 26.

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Останній пост

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2023