Соціальна робота з дітьми


Статеве виховання сьогодні є дуже важливою складовою у формуванні молодої людини. Тому важливо донести учням, що воно повинно ґрунтуватися на справжніх цінностях, а не на оманливих реаліях сучасного світу.

Лікарі “Клініки святого Луки” в рамках співпраці з Католицьким ліцеєм Святого Василія Великого впроваджують реалізацію спільного проєкту щодо статевого виховання молоді.

Спеціалісти Клініки акушер-гінеколог Демус Ірина Мирославівна та уролог Мандзій Андрій Павлович проводять зустрічі з учнями ліцею починаючи від 5-х класів. Підготовлені змістовні лекції, котрі ґрунтуються на заданих учнями в анонімних Google-формах питаннях.

Навчання проходить по групах – для дівчат зустрічі проводить акушер-гінеколог, для хлопців – уролог. Під час навчання учні отримують базові знання щодо статевого виховання, що сприятиме формуванню свідомого та відповідального ставлення до власного життя та здоров’я.

Реалізація проєкту свідчить про турботу за майбутнє покоління та покликане сприяти створенню здорового середовища для розвитку молоді. Такий формат діалогу з лікарями дозволяє учням отримати відповіді на свої питання та уточнити невизначені моменти. В результаті, діти не лише отримують інформацію, але й відчувають підтримку та важливість обговорення таких тем у безпечній атмосфері.
Дякуємо керівництву Католицького ліцею святого Василія Великого за плідну співпрацю та розкриття таких важливих тем для учнів.

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024