Підписатися
Сповістити про
103 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ірина
1 день тому

Щиро дякуємо чудовим лікарям клініки Св.Луки, а також іноземним спонсорам за підтримку внутрішньо переміщених осіб, особливо діток. Завдяки соціальному проєкту “Здорові діти у майбутнє” мали змогу провакцинувати дітей дороговартістними вакцинами, тепер йдемо в школу з більш спокійною душею, бо захищені.
Окрема подяка нашому сімейному лікареві Федунців Лілії Степанівні і педіатру Іванишин Наталії Орестівні за терпіння і професіоналізм.

Останнє редагування 1 день тому від Ірина
Наталія
7 днів тому

Хочу щиро подякувати персоналу клініки за успішно проведену операцію. Дуже професійні лікарі (окреме дякую Демус Ірині Мирославівні не тільки за професіоналізм, а ще й за чуйне серце). Велика подяка медичному персоналу за післяопераційний догляд. Я постійно відчувала турботу, увагу, підтримку. Дуже вдячна, що отримала фінансову допомогу від міжнародної благодійної організації. Для людини, що виїхала з окупованої території в Запорізькій області, це просто подарунок долі і можливість відновити своє здоров’я. Буду завжди вам вдячна і буду рекомендувати знайомим звертатися до клініки!

Юлія Гречішнікова
10 днів тому

Хочу сказати дякую Гриценко Іванні Любомирівні за проведену операцію, за турботу, за уважність, за поради! Дякую спонсорам! Це прекрасна клініка, прекрасне обслуговування.

Надія Бодакина
18 днів тому

Щиро від душі хочу подякувати клініці св. Луки,іноземним спонсорам та окремо дитячому ортопеду-травматологу Середі Олександру Віталійовичу за успішно проведену операцію для мого сина Грішина Тимура!!!
Чуйний персонал стаціонару,післяопераційні умови перевершили наші очікування з дитиною!Це місце,де ми почувалися,як вдома) що є дуже важливим для дитини,котра перенесла складне оперативне втручання!Хочеться виділити,що завдяки допомозі іноземних інвесторів,моя дитина почне життя з нової сторінки,оскільки їхня підтримка дуже нам допомогла саме в цей найскладніший період усіх нас в Україні! Щиро дякую!!!

Жанна
19 днів тому

Велика подяка лікарні завелику культуру обслуговування, якісні медичні послуги.
В мене більш ніж 4 роки було велике утворення на лікті. Я зверталась до лікарів, але вони казали, що складне місце розташування пухлини, що внаслідок невдалої операції ука може не рухатись. Я боялась, а потім ковід та війна. з початку війни я є ВПО, і знаходячись у складних життєвих та матеріальних обставинах навитьне сподівалась на лікування. Але утворення збільшувалось, рука боліла і дізнавшись про міжнародну благодійну програму допомоги у клініці Св. Луки, я звернулась туди, хоча б дізнатись свій стан. У клініці зустріла турботливий та якісний медичний сервіс.
Особлива подяка хірургу Старчевському Антону Антоновичу за професійність, небайдужесть і навить психологічну допомогу. Він одразу поставив діагноз: фіброліпома, дрступно все пояснив та заспокоїв. Наприкінці травня він якісно зробив операцію по видаленню утворення, хоча в мене вже виникли ускладнення. Зараз з рукою майже вже все добре.
Це стало можливо тільки благодаря допомозі міжнародній благодійній організації, я оплатила лише 20% від вартості оперативного лікування. Дякую їм за підтримку в такий складний час, що не забувають про Україну, не залишають нашу країну наодинці.

Горєлий Іван
21 днів тому

Нещодавно, а саме два тижні тому мені робили не велику операцію на двох ногах. Все пройшло дуже добре, гарний персонал, особливо лікарі. Тут я зустрів свого хірурга, Олександра Віталійовича, який мені робив операцію 5 років тому, ще у Лимані.
Дуже вдячний всім, особливо нашим друзям з Німеччини, які нам допомогли фінансово, це на мою думку дуже мені допомогло, адже в нас дуже скрутна ситуація, на жаль.

У підсумку скажу що я дуже задоволений цією лікарнею, можу сміливо сказати що це найкраща в якій я був!

Ігор Алекс
22 днів тому

Щиро вдячний адміністрації та медичному персоналу  Клініки Св.Луки за професійне і турботливе ставлення до пацієнтів,персонально п.Гродзінському В.І. за післяопераційний супровід.
Хочеться також подякувати іноземним інвесторам за фінансову підтримку,що особливо важливо в період Війни.

Ігор Алекс
23 днів тому

Щиро вдячний адміністрації та медичному персоналу  Клініки Св.Луки за професійне і турботливе ставлення до пацієнтів,персонально п.Гродзінському В.І. за післяопераційний супровід.
Хочеться також подякувати іноземним інвесторам за фінансову підтримку,що особливо важливо в період Війни.

Оксана
23 днів тому

Щиро дякую всім працівникам клініки святого Луки за професіоналізм. Чоловікові робили операцію на пахову грижу лікар Старчевський Антон Антонович і його колеги. Все пройшло успішно(чоловік ходить на гемодіаліз). Лікарі не побоялися і на високому рівні провели операцію. Все в клініці зроблего для людей, низький уклін усім і мирного неба. Також щиро дякую благодійній організації, ми згідно соціальної програми оплатили тільки 20% від суми за операцвю. Всім рекомендую дану клініку, залучили друзів і знайомих піклуватися про своє здоров.’я в цій чудовій клініці

Maryna Yavna
1 місяць тому

Хочу подякувати Хірургу Грицюк А.І і Анестезіологу Іванишин В.М. за Вашу професійно проведену операцію за хорошу атмосферу. А також відзначити увесь мед. персонал лікарні . ВИ СУПЕР

Анна
1 місяць тому

Чудова клініка🥰, привітний персонал, спеціалізовані та хороші лікарі, обслуговування на вищому рівні, буду усім із задоволенням рекомендувати❤️

Ірина
1 місяць тому

Хочу висловити слова подяки клініці св. Луки та логопеду Бобуляк Тетяні Миколаївній, за таку непросту, важливу працю. Коли ми розпочинали працювати з Вами, то син не вимовляв багато звуків, мовлення було таким нечітким. Але зараз, пройшовши довгий шлях, я така рада, що Ви змогли виправити ті всі недоліки. Дякую за Вашу професійність, розуміння, терпіння, індивідуальний підхід, який Ви змогли знайти до сина. Дякую за те, що створювали гарний настрій на заняттях. Від щирого серця хочу побажати Вам міцного здоровʼя, наснаги, терпіння, успіхів, мирного неба!

Ірина
1 місяць тому

Доброго дня!! Хочу подякувати клініці св. Луки, за те що є така клініка, за відношення до пацієнтів, за те що є створені програми спонсорів які надають можливість пенсіонерам проходити обстеження. Дякую лікарю Демус І. М. , за проведену операцію в клініці та те що програма спонсорів оплатила більшу частину операції. Дякую що надаєте таку можливість.

Марія
2 місяців тому

Найкраща лікар-гінеколог і (психолог))))) Романів ,від Бога дійсно,таким дано працювати з людьми,професіонал,найкраща клініка,інтер’єр це взагалі окремий вид мистецтва,такого ніде в нас більш немає,хол,кав’ярня,вищий рівень,дуже дякую❤️🇺🇦

Останнє редагування 2 місяців тому від Марія
Тимчук Віталій
2 місяців тому

Відвідував клініку декілька днів тому,обслуговуванням дуже задоволений,найпозитивніше враження залишилось після спілкування з працівниками рецепсії)

Олег
2 місяців тому

Клініка має гарний персонал, відмінні працівники. Найкраща клініка у Івано-Франківську

Іван
2 місяців тому

Клініка на вищому рівні, хочу відмітити дівчат на рецепції, знають свою роботу, сумлінно виконують свої обов’язки

Наталія
2 місяців тому

Знову впевнилась в попередньому враженні! Дуже гарна клініка, рекомендую! Приємний інтер’єр, все чітко завжди по запису без черг. Лікарі дуже гарні, окрім професійної консультації ще й приємно спілкуються та підтримують. Дякую вам!


Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024