Підписатися
Сповістити про
51 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
6 днів тому

Хочу вкотре подякувати лікарю-ортопеду Оресту Орестовичу Попилю за фахові консультації, призначене лікування та рекомендації щодо фізичної активності та загалом способу життя. Заодно приємно вражена обслуговуванням у Центрі Святого Луки!

Zinat
9 днів тому

Доброго часу доби! Хочу дуже дуже сильно висловити слова ПОДЯКИ ТА ВДЯЧНОСТІ лікарю Король Юлія В’ячеславівна за професіоналізм в дійсно своїй сфері праці, і коли людина любить свою роботу.
Звернувшись до лікаря з проблемою, бронхів, то виявилось що мені поставили помилковий діагноз… Юля В’ячеславівна з першого разу назначила правильне лікування бо результат почав відчувати в кращу сторону з наступного дня, і буквально на 5-й день НЕ турбувало, після курсу лікування все Ок. Рекомендую даного лікаря як дуже компетентного.

На даний час цей ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІКАР ТЕРАПЕВТ мій сімейниЙ ЛІКАР!!! )

Хочу добавити також слова ВДЯЧНОСТІ від своєї мами ОКСАНИ, яка мешкає в силі і час від часу консультується з Юліїєю В’ячеславівною.

Iryna
15 днів тому

Щиро дякуємо, логопеду Бобуляк Тетяні Миколаївні! Дякуємо за Вашу роботу та допомогу. Ви справді чудовий спеціаліст та хороша людина. Знайшли підхід до дитини, з розумінням ставилися до всіх ситуацій, а головне – допомогли виправити недоліки у мовленні!

Відповісти  Iryna
12 днів тому

Як приємно читати такі слова! Дякуємо за такий відгук для Тетяни Миколаївни! Щиро тішимось за вас та бажаємо міцного здоров’я!

Рибак Романія
17 днів тому

Хочу висловити слова подяки лікарю сімейної медицини Федунців Лілії Степанівні! Кваліфікований фахівець, уважна, ввічлива, відповідальна, з турботою контролює весь процес лікування.
Лілія Степанівна, щиро дякую Вам за Вашу допомогу і підтримку, за чуйність і професіоналізм.
Дуже вдячна всьому персоналу клініки святого Луки за уважне ставлення до пацієнтів.
З повагою Рибак Романія.

Відповісти  Рибак Романія
12 днів тому

Дякуємо за Ваш відгук та обов’язково передамо ваші слова Лілі Степанівні! Бажаємо Вам здоров’я то Божого благословення!

1 місяць тому

Ваш заклад – найкращий в Івано-Франківську. Єдина клініка, якій я довіряю та всім раджу! Чудові спеціалісти, чудові люди. Вклоняюся вам за вашу доброту, увагу до мене і всіх хворих. Хочу подякувати Вам, Гуцуляк Андрій Іванович лікар-хірург та Іванишин Володимир Михайлович лікар-анестезіолог за вашу не легку працю, за Ваш професіоналізм, за золоті руки. Велике спасибі, міцного здоров’я, Божої Благодаті.

Лариса Т. жовтень 2023 р.
Взято з книги відгуків.

Ярослава
1 місяць тому

Шановний Володимире Ігоровичу Гродзінський!!!! Ви лікар від Бога пройшовши десятки лікарів урологів нашої області, лише ви поставили правильний діагноз і дали Другий шанс на нове життя моєму чоловікові .Мало слів “дякую”?, щирий ВАМ уклін

1 місяць тому

Дуже приємна лікарня!
Саме приміщення – одне задоволення навіть знаходитись тут. Панує атмосфера одужання, а не хворобливості. Всі навколо усміхнені, включаючи пацієнтів. Продумано все для дітей!
Я задоволена, що заключила декларацію тут з сімейним лікарем!
Доречі! Тут було саме безболісне взяття крові з вени в моєму житті!
(від Христини Метенько)
Ціни ДУЖЕ приємні, дякую щиро всім, завдяки кому це є можливим і УСІМ співробітникам (і робітницям)

Ганна А.
Взято з книги відгуків

1 місяць тому

Я, Зуєва Т.В., щиро вдячна “Клініці святого Луки”. Окрема подяка медичному реєстратору Ксенії Зейкан за подання інформації та допомогу.

Взято з книги відгуків

1 місяць тому

Щира подяка за високий рівень сервісу і приємне та ввічливе ставлення персоналу.
Фицик Г.В.

Взято з книги відгуків

1 місяць тому

Я, сержант ЗСУ, учасник бойових дій, щиро вдячний адміністрації і персоналу за відмінну працю на своїх зайнятих посадах, просто молодці.
Здоров’я усім, миру, перемоги, разом ми побудуємо нашу Україну!

Взято з книги відгуків!

1 місяць тому

Ми в Європі. Дякую колективу. Слава Україні!
Володимир Іванович, м.Харків

Взято з книги відгуків

1 місяць тому

Щиро вдячна працівникам “Клініки святого Луки” за тепле, щире, ввічливе відношення до пацієнтів. По-особливому велика подяка лікарю УЗД Братині Анні за добросовісне на високому рівні професійне обстеження.
Усім здоров’я, миру і спокою, і щоденних Божих ласк на многая літ!

З повагою до всіх Костик Лілія Олександрівна
Взято з книги відгуків

1 місяць тому

Хочу висловити щиру подяку “Клініці святого Луки” та всьому медичному персоналу. Нехай матінка Божа Вас оберігає, а Ісус Христос – щастя, здоров’я посилає. Миру Вам, злагоди, добра!!!
З повагою до Вас Євдокія Стоян та Наталія Соболевська

Взято з книги відгуків

1 місяць тому

Щиро дякую лікарю-ендокринологу Протас Надії Михайлівні, професійний лікар, дуже гарне відношення, чуйна, розумна, вміє порадити і зрозуміти, людяна.
Хай Господь Бог допомагає їй в роботі, а вона допомагає людям.
Щиро дякую усім працівникам.
УЗД (214 каб.), аналізи (216 каб.) і на рецепції.
З повагою Родимюк С.М

Взято з книги відгуків

1 місяць тому

Щиро дякуємо лікарю-проктологу Мельнику Івану Васильовичу. За людяність, професійність, чуйність до людей з вадами слуху, дякую за хороше відношення та розуміння, за все…
Хай Бог, йому далі допомагає і в роботі, і в житті.

З повагою до Вас. Ще раз дякую!

Взято з книги відгуків

1 місяць тому

Шановні працівники Лікувально-діагностичного центру “Клініки святого Луки”.
Звертаюсь до Вас зі словами вдячності за невтомну, благородну працю. Споконвіку найважливішим надбанням людства вважалося здоров’я. Професія медика – одна з найнеобхідніших і найшанованіших. Висловлюю Всім Вам слова щирої подяки за доброту, гуманність і професіоналізм. Ви даруєте людям віру, надію і любов.
У цей важкий для України час Ви впевнено й сміливо стоїте на сторожі миру, рятуючи життя. Низький уклін Вам, нехай сторицею повертається до Вас добро дароване людям. Міцного здоров’я, благополуччя, добра Вашим родинам.

Василишин Віра Тарасівна
Взято з книги відгуків

Олена
2 місяців тому

Просто жахливе враження. Записалась вперше по рекомендації знайомої до ендокринолога Протас. Втратила час, на прийом так і не попала, хоч чекала два тижні. Бо тут не прийнято чекати клієнта, навіть 10 хвилин, передзвонити чи він спізнюєтьсяі запитати чи чекати, бо ж напередодні підтвердила запис. Тут одразу беруть наступного, бо це ми маємо дзвонити і казати, щоб чекали, бо по словах лікаря, вони приватна клініка і не мажуть втрачати час. А ще накидаються коли заходиш в кабінет запитати, бо ж у них на дверях пише, щоб не заходити. І зорієнтувати скільки чекати в такій ситуаціі лікар теж не може. Яким чином вона не знає, що в неї на клієнта відведено 20 хвилин (про що вже потім сказала адміністратор) невідомо, видно не хотіла. Відгук як про спеціаліста залишити не можу, бо на жаль, так і не пощастило дізнатись, але після такого і бажання немає, як і в цілому ще раз іти в цю клініку.

Відповісти  Олена
2 місяців тому

Шановна пані Олено,
Прикро, що склалися такі обставини. Не змогли додзвонитися для більш детального обговорення даного випадку.
Отже, за стандартами роботи Клініки реєстратори напередодні пригадують час візиту та уточнюють чи пацієнт прийде до лікаря. Ви підтвердили запис і запевнили, що Ваші плани не змінились. Лікар має чіткий графік записів, тому, цінуючи час кожного пацієнт, при спізненні більше як на 10 хв, може взяти наступного по розкладу.
Лікар не відмовила Вам у прийомі, тільки попросила зачекати. Ми з повагою та розумінням ставимося до кожного пацієнта та ситуацій, що виникають, надіємося на це і з Вашої сторони.


Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Останній пост

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2023