Онкологічне відділення


Онкологічне захворювання, на жаль, залишається лідером світової статистики смертності. Рання діагностика та обізнаність пацієнтів дозволяють запобігти тяжким ускладненням процесу, покращити якість життя. У своєму розпорядженні ми маємо високотехнологічне медичне обладнання та сучасні технології для діагностики онкологічних захворювань.

А саме раку молочної залози, шлунково-кишкового тракту, лімфатичної системи, захворювань малого тазу, шкіри, м’яких тканин та патологій легень. Лікар-онколог Башак Юрій Ростиславович та лікар онколог-мамолог Лаврів Леся Ярославівна– відмінні, досвідченні практики, які вдосконалюють свої знання та навики, підбирають індивідуальний схему лікування кожного пацієнта, проводять реабілітацію  та консультації хворих,  які отримують хіміотерапевтичне лікування та потребують корекції побічних проявів.
 
Послуги відділення:
  • огляд та консультація клінічного онколога
  • огляд та консультація онколога-мамолога
  • проведення еластометрії печінки та нирок
  • проведення еластографії щитоподібної та молочних залоз
  • взяття матеріалу на біопсіюЛікар-онколог, вищої категорії

Башак Юрій Ростиславович


1997 – 2003 рр. – Івано-Франківська державна медична академія, медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа»Лікар-онколог, мамолог

Лаврів Леся Ярославівна


2011 р. – закінчила Національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа»
Ціни на послуги

  • Онкологічне відділення
Онкологічне відділення
Послуги онколога
Первинна консультація лікаря-онколога 384,00 грн.
Вторинна консультація лікаря-онколога 280,00 грн.
Послуги мамолога
Первинна консультація лікаря онколога-мамолога 432,00 грн.
Вторинна консультація лікаря онколога-мамолога 312,00 грн.

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2023