Підписатися
Сповістити про
103 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Іванна
10 місяців тому

Відгук про лікаря гінеколога Гриценко І.Л
Лікар дуже добре, відповідальний, чесний, приємний. Словом найкращий лікар гінеколог по місцевості💙💛

"Клініка святого Луки"
Відповісти  Іванна
10 місяців тому

Надзичайно приємно читати такий чудовий відгук про нашого спеціаліста! Дякуємо Вам за довіру!

Іванна
10 місяців тому

Хочу подякувати логопеду Бобуляк Тетяні Миколаївній! Ваші заняття були і справді ефективними. Результат є – а це радує. Син завжди із задоволенням біг до Вас на заняття.
Щиро дякуємо Вам за вашу працю!

Останнє редагування 10 місяців тому від Ivanna
Клініка Луки
Відповісти  Іванна
10 місяців тому

Дякуємо Вам, Іванна, за такий хороший відгук і теплі слова на адресу Бобуляк Тетяни Мирославівни! Бажаємо Вам і Вашому сину міцного здоров’я та Божого благословення!

Софія
11 місяців тому

Дуже задоволена всіма наданими послугами!)
Сервіс на вищому рівні !
Особливо сподобалось спілкування по телефону, оскільки все доступно пояснюють при записі, усе по суті, не навʼязливі))
Консультацією лікаря та рекомендаціями більш ніж задоволена )
Щиро рекомендую!)

"Клініка святого Луки"
Відповісти  Софія
9 місяців тому

Дякуємо вам за довіру!

Руслан
11 місяців тому

добрий день. лікування було не професійне.що привело до погіршення здоров”я. Урологія.

Nadin Babkova
11 місяців тому

Хочу подякувати Демус Ірині Мирославівні за велику підтримку, за допомогу в усіх питаннях, за всі її старання і консультації 24/7. З першого дня нашого знайомства Ірина Мирославіана приділила багато уваги .Я відчула уважне ставлення професійний підхід до моєї вагітності. Дуже приємно в наш час знайти таку людину,котра справді турбується і старається як найкраще допомогти і дарує впевненість, що все буде добре.

Людмила Стражник
11 місяців тому

Сердечно вітаю весь медперсонал Клініки із професійним святом – Днем медика! Мала нагоду відвідувати кількох спеціалістів, і завжди була задоволена якістю надання медичних послуг. Особлива подяка лікарям Лесі Степанівні Попіль, Оресту Орестовичу Попилю, Віталію Івановичу Гуцуляку та Ірині Мирославівні Демус! Успіхів у вашій праці!

"Клініка святого Луки"
Відповісти  Людмила Стражник
11 місяців тому

Щиро вдячні за привітання та теплі слова для наших спеціалістів!

Олександр
11 місяців тому

Хочу подякувати хорошому лікареві і професіоналу своєї справи Урологові Андрію Павловичу Мандзію . І також колективу клініки Святого Луки»»
Які підтримували мене під час оперативного втручання .
Результат до і після вражає . Щиро дякую Лікуючому Лікареві що допомогли вирішити мою проблему дуже швидко .
Чудовий результат .💪
Рекомендую на всі 100000%

"Клініка святого Луки"
Відповісти  Олександр
11 місяців тому

Дякуємо за високу оцінку для Андрія Павловича та за позитивний відгук на адресу Клініки! Нам важлива ваша думка.

Алла
1 рік тому

Мочкодан Наталія Ігорівна -прекрасний лікар,чудова людина.Дякую щиро за вашу працю

"Клініка святого Луки"
Відповісти  Алла
1 рік тому

Дякуємо за позитивний відгук для Наталії Ігорівни Мочкодан!

Марія
1 рік тому

Хочу висловити щиру подяку лікарю дерматологу Перович Оксані Дмитрівні за високий професіоналізм. Здоров’я та довгих років життя.

"Клініка святого Луки"
Відповісти  Марія
11 місяців тому

Дякуємо ваші теплі слова і високу оцінку!

Анна
1 рік тому

Павликівська Богдана Михайлівна❤️ неймовірно мудра людина, щиро раді і дуже задоволені що потрапили саме до неї.

Уляна
1 рік тому

Були з донечкою на заборі крові,хочу подякувати дівчаткам на заборі, бо донечка боїться здавати кров на аналізи. Але у вашій клініці все пройшло без зайвого стресу, медсестра знайшла до неї підхід за що неймовірно вдячна. Ще хочу сказати, що сервіс у вашій клініці починається з запису на прийом, адже реєстратор колцентру дуже привітна та ввічлива. У порівнянні з іншими клініками ваші працівники дуже професійно підходять до потреб, які справді потрібно особисто кожному. Рекомендую вашу клініку всім знайомим, адже сервіс у вас на найвищому рівні.

Відповісти  Уляна
1 рік тому

Ми щиро радіємо таким теплим словам, особливо коли мова іде про діток! Бажаємо здоров’я вам та вашій донечці! З повагою, “Клініка святого Луки”.

Віталій
1 рік тому

Хочу висловити величезну подяку і повагу урологу Мандзію Андрію Павловичу. Такі лікарі на вагу золота. Справжній професіонал своєї справи, чуйна і добра Людина з великої букви. Звертався до цього спеціаліста з кількома різними проблемами і щоразу отримував якісну допомогу. Дякую за ефективне лікування, а також емпатію і вміння заспокоїти. Однозначно рекомендую цього лікаря.

Iruna
1 рік тому

Хочу подякувати Бобуляк Тетяні Миколаївні за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар і я бажаю Вам допомогти ще багатьом діткам, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою і отримуючи в якості нагороди щиру подяку і повагу оточуючих.

Відповісти  Iruna
1 рік тому

Дякуємо Вам, Iruna, за добрий відгук на адресу Тетяни Миколаївни та високу оцінку! ❤️

Наталія Карманська
1 рік тому

Хочу подякувати Паливоді П, чудовому лікарю-ендоскопісту за високий професіоналізм та надзвичайну людяність та порядність

Відповісти  Наталія Карманська
1 рік тому

Наталія, ми дякуєм Вам за теплі слова і високу оцінку для лікаря-ендоскопіста Паливоди А.П. Міцного здоров’я вам!

1 рік тому

Щиро вдячна лікарю урологу Мандзію Андрію Павловичу за людяність, професіоналізм, що відразу вірно підібрав лікування, за що я вдячна. особливо відношення, як тимчасово переміщеній особі і поваги до нас.
І повага до лікарні і інших працівників, будьте завжди такими.

1 рік тому

Щиро вдячна ендокринологу Протас Надії Михайлівні за людяність, кваліфіковані знання своєї ділянки роботи, теплий прийом.
Дай Боже Вам ще дуже довго працювати на лікарській ниві.
З величезною повагою до Вас пацієнтка Марія Петрівна. Здоров’я вам і мирного неба. Низькій уклін вам. Дякую!

1 рік тому

Дуже рада, що в Івано-Франківську є така прекрасна поліклініка. Користуюсь послугами цієї поліклініки вже більше року. Всі лікарі висококваліфіковані і завжди проявляють себе з найкращої сторони. Мене приємно вразила сімейний лікар Гаврилків Г. В. Думаю, що не так просто лікувати старшу людину. Надзвичайно вдячна їй і всьому колективу поліклініки святого Луки. Успіхів вам!

С. Галина Юріївна

Взято з книги відгуків.

Anastasiia Hashevska
1 рік тому

Завжди хороший сервіс, привітна атмосфера, все на вищому рівні. Окрема вдячність лікарю Касіянчуку Л.Ю. за професіоналізм.

Відповісти  Anastasiia Hashevska
1 рік тому

Дякуємо, Anastasiia, за Ваш відгук. Обов’язково передамо Касіянчуку Л.Ю вашу подяку. Бережіть себе!

Анна Тебешевська
1 рік тому

Сьогодні з сином отримали консультацію
лікаря дерматолога Перович Оксана Дмитрівна. Дуже задоволена ,як пані Оксана кваліфіконо і професійно підійшла до нашого питання. Приємна в спілкуванні,як спеціаліст і як людина.Рекомендую!!! Дякую Вам. Маю досвід відвідування лікарень в європейських країнах,тому маю з чим порівнювати.
Центр Св.Луки ви найкращі.

Вікторія
1 рік тому

Не сподобався конкретно один візит у клініку.
Прийшла із запитом видалити родимку біля ока, попередньо спитала чи видаляє дерматолог і яким методом. Сказали, що так, і записалидо дерматолога.
коли прийшла до дерматолога – сказала що вона таке не робить і потрібно до окуліста.
вся консультація зайняла 10 хв, з них 8 хв лікар набирав інформацію на клавіатурі, 1 хв дивився дерматоскопом (при цьому не спитали мене чи потрібно мені це обстеження і не озвучили що воно додатково оплачується, а результати дерматоскопії в мене й так уже були і я знала що це за новоутвір). Зате дерматоскопію 1-го утворення приплюсували в рахунок і загалом нарахували близько 550 грн. – за те, що перенаправили до офтальмолога і зробили обстеження за додаткові гроші, про яке я не просила.
Сам лікар теж не сподобалась, потрібно було розпитувати і витягувати інформацію, виглядала розгубленою і по факту нічого не зробила.
Шкода грошей і часу.
Заради справедливості – маю також і позитивний досвід консультацій в даній клініці.
Але ж запам”ятовується гірше.

Можливо, просто не пощастило з лікарем, але, як пункт для вдосконалення сервісу – під час здійснення різних маніпуляцій повідомляйте клієнтів, що та чи інша процедура буде вимагати додаткової оплати, ти більше прайс на послуги у вас з ненайдешевших.


Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024