Підписатися
Сповістити про
103 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Людмила Стражник
2 місяців тому

Щиро дякую акушеру-гінекологу Ірині Мирославівні Демус за відмінно проведену консультацію та діагностику. А також за фахові поради. Ввічлива до пацієнтів, відповідальна лікарка, постійно вдосконалює кваліфікацію.

Людмила Стражник
2 місяців тому

Безмежна вдячність травматологу-ортопеду Оресту Орестовичу Попилю за надану кваліфіковану допомогу в лікуванні. Кожна консультація була фаховою, підкріпленою необхідним обстеженням та призначенням. Відповідальний лікар, який постійно вдосконалює кваліфікацію.

Людмила Стражник
2 місяців тому

Із великою приємністю сьогодні вітаю з Днем народження досвідченого лікаря-невролога Лесю Степанівну Попіль! Професіонал, відповідальна та старанна, уважна до пацієнтів. Фахові та актуальні поради, методи лікування – всі ці якості роблять Лесю Степанівну авторитетною в колективі та серед пацієнтів. Дякую!

s p
2 місяців тому

Хочу подякувати лікареві Заник І.О., дерматовенерологу. Була проблема, з якою ми безуспішно боролися протягом кількох років. Завдяки вірно поставленому діагнозу за місяць шкіра знову здорова! Єдина консультація- і в десятку! Тому негативні коментарі про витягування грошей в цій клініці вважаю звичайним хейтом. Дякуємо особисто лікареві та всьому колективу клініки! Так тримати!

Христина
2 місяців тому

Щиро вдячні за проведену операцію ,лікарям Ірині Мирославівній і Уляні Василівній.Успіхів у професійній діяльності.Безмежно вдячні!!!

Андрій
2 місяців тому

Лікар уролог Мандзій Андрій Павлович виявився чудовим спеціалістом, який надав мені та моїй дівчині важливу допомогу у вирішенні наших проблем. Його професійна підтримка та здатність знаходити оптимальні рішення стали для нас надзвичайно цінними. Він підтримував нас на кожному етапі лікування, коригував підхід, коли це було необхідно, та допомагав подолати всі труднощі. Його емпатія, розуміння, чудові комунікаційні навички та вміння відреагувати на наші потреби вразили нас і дали відчуття впевненості у його професійному підході.

Щиро дякуємо за надійну підтримку та результативну роботу.

Денис
2 місяців тому

Велика подяка лікарю Гродзинському Володимиру та всім працівникам клініки, за фахову допомогу. Хочу відзначити компетенцію лікаря – на вищому рівні , суто людську чуйність, знайти такого спеціаліста це велика удача.

Оксана
3 місяців тому

Хочу подякувати клініці св.Луки та лікарю-урологу Гродзінському Володимиру Ігоровичу, що допомогли моєму свекру, який вже й не надіявся ходити без памперса, просив хоча би прибрати болі….
Свекрові зробили операцію по урології ( величезна аденома) в Херсоні ( 2021 рік). Потім війна, окупація, не пройшов належного контролю після операції і як результат – нетримання сечі, сечовий канал дуже звузився ( менше 15 мм). Володимир Ігорович взявся допомогти, розширили канал операційним втручанням ( лазером) і свекор як на світ народився.
Лікар дуже уважний, приємний у спілкуванні і майстер своєї справи. Від нашої родини велике дякую!!!

Леся
3 місяців тому

Вітаю, спільнота.
Хочу застерегти кожного хто відвідує дану клініку.
Хочете бути здоровими, звертайтесь до професіоналів. Дана клініка і більшість її лікарів працюють тільки задля комерційної складової і аж ніяк не націлені на лікування хворих, які звертаються по допомогу тим паче оплачуючи кожні візити.
А зараз опишу коротко суть свого коментаря і застереження для кожного:
Звернулися за консультацією в даній клініці до уролога Гродзінського Володимира Ігоровича. Два тижні він лікував батька так, що із креатиніном у 602 батько потрапив на операцію до іншого професора і в іншій клініці, яку пан Володимир так і не проводив і жодних коментарів не надавав. Два тижні даний лікар витягував кошти за консультації, призначав ліки, які ми сумлінно купляли і приймали, в той час як потрібно було оперативно проводити операцію.
Паралельно ми і в обласній лікарні проходили процедури, так як і в даній клініці даний лікар приймає пацієнтів.
Як наслідок, Гродзінський В.І. виявився пустим, безвідповідальним спеціалістом.
На випадок, коли у того, хто читає даний коментар і має потребу у лікуванні, звертайтесь одразу до професіоналів своєї справи, до прикладу Стаховський Едуард Олександрович.

Додатково про наш випадок було озвучено і керівнику Гродзінського В.І. в обласній клініці – Сандурвськоу Олегу Петровичу і в подальшому передадуться із усім пакетом документів Яворському А.М.
Питання в іншому, як можна так халатно відноситись до своєї роботи?
Здоров’я нам усім і компетентного лікування без комерційної складової, а чесно та гідно.

Оксана
Відповісти  Леся
3 місяців тому

Хочу розповісти свою історію та заперечити Вам!
Свекрові зробили операцію по урології ( величезна аденома) в Херсоні ( 2021 рік). Потім війна, окупація, не пройшов належного контролю після операції і як результат – нетримання сечі, сечовий канал дуже звузився ( менше 15 мм). Володимир Ігорович взявся допомогти, розширили канал операційним втручанням ( лазером) і свекор як на світ народився.
Лікар дуже уважний, приємний у спілкуванні і майстер своєї справи. Від нашої родини велике дякую!!!


Роман Вівчарик
Відповісти  Леся
3 місяців тому

Я хочу у вівповідь до даного відгуку прокоментувати свою вдячність Володимиру Ігоровичу! Ви найлюдяніший і найкомпетентніший лікар у нашій області. Я роками лікувався , пройшов консультації практично всіх лікарів нашого регіону, чомусь лише стратегічно зуміли поставити діагноз саме Ви! Прведена операція в клінічній лікарні Вами врятувала мене від діалізу!!! Я все життя буду вдячний Вам ! А люди бувають різні, хтось має мету довкола себе розповсюдити негатив, отримуючи від цього самовпевненість, то хай їм так і буде! І вони мають право на своє лікування, але чи заслуговують вони на таких людей, як Ви??? Ні.
Ваш пацієнт , Роман Вівчарик.

Ярослава
Відповісти  Леся
3 місяців тому

Я не лікар і не знаю головної проблеми , однак для узагальнення щодо будь- якого медичного працівника: знаю , що в кожного з них не один пацієнт у щоденному списку для вирішення людських проблем , тому що кабінет відкритий до лікаря лише з якимось діагнозом, який має бути вирішений , а ще краще – вилікуваний. Не забуваємо деонтології не лише в нашу сторону, але деонтологію до цих людей у “білих халатах”. У кожного своя тактика прийому, а в нас є вибір .Однак чи маємо ми право судити їх, якщо і близько поняття не маємо про їхні 24 години на добу. Знаю одне- цей лікар врятував мого батька не лише як лікар , але повернув його до життя, просто , як добра людина з добрим словом.
А якщо комусь потрібен “приватний” лікар, особисто для Вас ,який цілодобово готовий відповідати на Ваші потреби, то відкривайте ПП , бо кожна праця потребує віддачі, а не згорання.
Хай Вам щастить і всім міцного здоров’я!

Олександра
3 місяців тому

Андрій Павлович, це лікар від Бога. Дякую велике, допоміг мені, сину і донечці. Дочці два роки не міг ніхто встановити діагноз. Скільки зусиль, коштів…..а результату нуль. Дякую Богові що натрапили на такого чудового лікаря.

Мирослава
4 місяців тому

Вдячна Гуцуляк Надії Несторівні за професійну консультацію, підтримку і розуміння. Прийшла на прийом на другий день після консультації в державній поліклініці, де лікар взагалі не звернула увагу на скарги. Надія Несторівна уважно вислухала і прописали лікування після збору анамнезу та діагностики. Рекомендую даного спеціаліста💚

Любов Мосійчук
4 місяців тому

Висловлюю найщирішу подяку керівництву, лікарям, медсестрам і всьому персоналу клініки! Особлива подяка лікарю Демус Ірині Мирославівні за її золоті руки професіонала своєї справи, чуйне серце, уважність і доброзичливість! Медична опіка, умови перебування, харчування – все на високому рівні!!! Дякую за турботу! Всім рекомендую!’

Алла
4 місяців тому

Я хочу щиро подякувати лікарю неврологу Поспіль Лесі Степанівні!!! Людина з великої букви, яка не просто бездоганно знає свою справу, а робить це від душі, щиро, з розумінням!!! Всім рекомендую!!!! Мені було дуже приємно познайомитися з таким чудовим лікарем!!!! Здоров’я Вам і миру!!!!

Ірина
4 місяців тому

Велика подяка лікарю-неврологу Кобець Ірині Теодозіївні! З якою увагою Вона віднеслась до моєї мамусі похилого віку, вислухала уважно про всі скарги, порадила індивідуальні ліки, бо мамі не всі підходять. Дуже чуйна й приємна людина, котра турбується про своїх пацієнтів!!! Всім рекомендую цього Лікара!!!

Любов Мучка
5 місяців тому

Щиро дякую лікарю-урологу Гродзінському Володимиру Ігоровичу за якісно надану медичну допомогу. Професійний і кваліфікований лікар, фахівець своєї справи, привітний і приємний у спілкуванні. Успіхів і процвітання вам, Володимире Ігоровичу!

"Клініка святого Луки"
Відповісти  Любов Мучка
5 місяців тому

Ми щиро вдячні за довіру та високу оцінку для Гродзінського Володимира Ігоровича! Бажаємо Вам міцного здоров’я!

Останнє редагування 5 місяців тому від Клініка Луки
Anna
5 місяців тому

Аж не віриться,що у Франківську є така Чудова Клініка Європейського рівня. Мала можливість відчути якість Клініки як то кажуть”з середини”:) Нещодавно тут оперувалась у л-ря Хірурга ГУЦУЛЯКА Андрія Івановича. Скажу одне, Лікар від Бога! Професіонал Своєї справи! Добрий,Чуйний,Турботливий та Уважний! Також Велика вдячність Сімейній Лікарці КОВБАС Вероніці, яка супроводжувала та турбувалась про мене весь перебування у клініці.Надзвичайно Прекрасна Людина з Великої букви! Також Велика вдячність, л-рю Анестезіологу Клейноті І.І за супровід підчас операції та легке пробудження:).
Клініка наповнена дуже позитивними ,кваліфікованими та турботливими Працівниками!
Рекомендую на всі 💯!

Останнє редагування 5 місяців тому від Anna
"Клініка святого Луки"
Відповісти  Anna
5 місяців тому

Дякуємо Вам за позитивний відгук для нашої клініки! Зворотній зв’язок є дуже важливим для нас! Бажаємо Вам та Вашій родині міцного здоров’я!!!

Андрій
5 місяців тому

Випадково потрапив на візит до Мандзій Андрій Павлович, дуже рідко залишаю відгуки, але цей лікар вартує того щоб про нього написати.
Як спеціаліст просто чудовий,
Основне що вирізняє його з поміж інших, це те , що він не намагається просто виписати таблетку чи якийсь аналіз і до п обачення, а справді розібратись в ситуації і допомогти, вирішити проблему комплексно.
Людина яка справді цікавиться твоїм самопочуттям та перебігом лікування, насправді лікар який горить своєю роботою. Однозначний лайк та рекомендація.

"Клініка святого Луки"
Відповісти  Андрій
5 місяців тому

Щиро дякуємо за Ваш відгук та рекомендації для Мандзія Андрія павловича!

"Клініка святого Луки"
5 місяців тому

Щиро вдячна лікарю Гриценко Іванні Григорівні за професіоналізм. Надзвичайно уважна, компетентна і ввічлива. Побільше нам таких лікарів і тоді хвороби не будуть такі страшні.
Ласки від Бога.

Взято з книги відгуків

"Клініка святого Луки"
Відповісти  "Клініка святого Луки"
5 місяців тому

Дякуємо за Ваш відгук та теплі слова для Гриценко Іванни Григорівни! Будьте здорові!

Тетяна Василів
7 місяців тому

Щира подяка медикам вашого центру (зокрема лікарю Володимиру Іванишину)! Ваше покликання – це місія, яку Ви виконуєте з великою відданістю та любов’ю до ближнього. Ви не тільки лікуєте, а й приносите світло надії на життя. Якісна та швидка діагностика. Велика подяка медсестрам цього закладу за їхню нелегку роботу, уважне та чуйне ставлення до пацієнтів.

"Клініка святого Луки"
Відповісти  Тетяна Василів
5 місяців тому

Ми щиро вдячні за Ваш відгук для “Клініки святого Луки” та високу оцінку для Іванишина Володимира Михайловича! Бажаємо Вам міцного здоров’я!

Марта
7 місяців тому

Від усього серця дякую хірургу Шатинському Богдану Ігоровичу за швидке і якісне вирішення моєї проблеми. Дуже професійний і кваліфікований лікар, фахівець своєї справи, привітний і приємний у спілкуванні. Успіхів Вам і процвітання!

Останнє редагування 7 місяців тому від Марта
"Клініка святого Луки"
Відповісти  Марта
7 місяців тому

Дякуємо за Ваш відгук та теплі слова для Шатинського Богдана Ігоровича! Будьте здорові!


Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024