Проєкт «Благодійна підтримка з США»


Весняна ініціатива підтримки інвалідів та осіб, що потребують допомоги, у «Клініці святого Луки».

Особливо важливо стежити за станом здоров’я людям похилого віку, особливо тим, у кого вже є хронічні захворювання. Такі консультації сприяють виявленню серйозних захворювань на ранніх етапах та ефективному контролю хронічних станів.

Кожна парафія є частиною Вселенської Церкви – це католицька церква в певному місці. Єпископи Сполучених Штатів створили національну колегію, щоб, об’єднавши ресурси, вони могли більш ефективно виконувати свою місію як католиків. Тому спільно з ІФАУ УГКЦ та підтримки «Католицької колегії США» стартує проєкт «Благодійна підтримка з США». Така співпраця «представляє нашу спільноту віру, рятуючи душі та покращуючи життя».

Цитата наших благодійників : «Одна Церква. Одна Місія. Реальне Життя».

У такий складний час допомога нужденним дуже важлива та базується на забезпеченні морально-психологічної та якісної медичної допомоги. В рамках даного проєкту буде надано комплексну медичну допомогу для 1500 осіб на пільгових умовах.

Згідно з проєктом 80 % вартості послуг оплачує благодійник, а пацієнт – лише 20 %.

Для пільгових категорій:

 • пенсіонери
 • сім’ї загиблих воїнів
 • інваліди
 • ВПО

Умови та вимоги даного проєкту:

Для запису на медичні послуги потрібно пред’явити оригінал документів, що підтверджують приналежність до таких пільгових категорій (пенсійне, посвідчення інвалідності, документ про загибель військового родича)

В рамках проєкту:

 • Доступні послуги Клініки:
  – консультації спеціалістів
  – лабораторна діагностика
  – оперативне лікування
 • Ліміт на особу складає 1600 грн за прайсовою ціною, з яких пацієнт оплачує тільки 320 грн.
 • Або оперативне лікування – 20 операцій з госпіталізацією в стаціонарі (проктологічні, урологічні, гінекологічні, абдомінальні, операції на щитоподібній залозі)  – ліміт визначається індивідуально.

Важливо:

! Одночасно можна приймати участь лише в одному соціальному проєкті на протязі 3 місяців.


Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024