«Лікування ран війни» з ініціативи Глави УГКЦ Блаженнійшого Святослава та благословення Митрополита Кир Володимира Війтишина.


* 23 і 24 лютого 2023 року надали безкоштовні медичні послуги для військовослужбовців, їхніх дружин та дітей, а також сімей загиблих воїнів. За два дні безкоштовними медичними послугами скористались 84 особи, яким було надано 246 послуг.* 28 червня 2023 р. в День конституції України Клініка пожертвувала 10% денного доходу на квадрокоптери для розвідки і знищення ворожої зброї для воїнів 24 окремої бригади.


24 лютого 2024 р. в рамках програми «Лікування ран війни», до другої річниці від початку загарбницької війни на території України та дня повномасштабного вторгнення, «Клініка святого Луки»:

10 % денного доходу поліклінічного відділення спрямовує на потреби ЗСУ 💛💙

Уже 2 довгих і важких роки наші захисники стоять на сторожі наших міст, проявляючи неймовірну мужність та відвагу! Працюємо разом задля важливої мети — перемоги та миру!

24 лютого 2024 р. В рамках програми «Лікування ран війни», до другої річниці від початку повномасштабного вторгнення, «Клініка святого Луки» пожертвувала 10 % денного доходу поліклінічного відділення на ремонт карети швидкої допомоги для захисників на Донецькому напрямку.


Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024