Відгуки

Що кажуть пацієнти

Усний відгук


З великою вдячністю звертаюсь до адміністрації клініки, що у вашому колективі працюють такі професіонали своєї справи, як лікар-терапевт Федунців Лілія Степанівна. Розумію, що в такий період тяжкої пандемії, масової захворюваності і повного хаосу, лікар не втрачала людяності, завжди проявляла дбайливе ставлення, морально підтримувала та завжди зберігала спокій. Навіть, попри ту кількість людей, що вона приймала, встигала відповідати на повідомлення у вайбері).
З таким лікарем не страшно хворіти.
Ще раз велике дякую!


Віктор Перегінець

Дуже задоволені центром. Зверталися до лікаря-гастроентеролога Кулаєць Віри Михайлівни. До цього часу пройшли обстеження в багатьох лікарів і тільки Віра Михайлівна виявила причину цирозу печінки у моєї мами, назначила правильне лікування, яке дало результати. Звичайно, що лікування довготривале, але з кожним разом аналізи все кращі.
Я дуже вдячна Кулаєць В. М. за професіоналізм, за доброту і чуйне ставлення до людей. Низький уклін.
Рекомендую


Зоряна Костенюк

Я дуже вдячна Скрипник Надії Василівні!!!
Коли я була вагітна, в мене сталася серйозна проблема з щитовидкою. Надія Василівна врятувала мою вагітність. Я народила довгоочікувану і дуже бажану донечку! Тому мені важко висловити словами все те, що я відчуваю. Я безмірно вдячна Надії Василівні за професіоналізм, доброту та чуйність!!!


Марина Михайлова


Відгуки пацієнтів

Найкращою порадою завжди є усне спілкування


Світлана Королюк


Хочу подякувати “Клініці св. Луки” за те, що навчили мене дбати про здоров’я не коли «припече», а профілактично обстежуватися! Після того як підписала декларацію з моїм лікарем-терапевтом, зрозуміла, що слід мінімум раз в році проходити медогляд не для галочки, але для себе. Приємно, що з підписанням декларації в мене з’явився ряд послуг, які мені в ЛДЦ “Клініка святого Луки” надають абсолютно безкоштовно. Дякую за вашу працю!Olesya Maksumyuk Shatruk


Найкращий приватний медичний заклад міста! Обстежуюсь профілактично, стояла на обліку, коли була вагітна, обрала тут свого сімейного лікаря! Всі дуже уважні, чистота, стерильність! Рекомендую всім!
Діти розповідають

Що кажуть найменші пацієнти?

Тут веселі тьоті і дяді, які посміхаються кожного разу як мене бачать

Хороше слово


Найкраща клініка як на мене! Завжди все якісно і вчасно, лікарі професійно та уважно ставляться до пацієнта. Дівчатка у реєстратурі вправно розбираються із клієнтськими “забаганками”)) Дякую,Вам, що ви є!!! Незважаючи, що у вас тільки плюси, бажаю вам ще більших досягнень!!!


Лєна Грива


Особлива подяка лікарю ендокринологу Скрипник Надії Василівні, яка з першого дня нашого знайомства приділила багато уваги. Я відчула уважне ставлення професійний підхід до моїх проблем. Дуже приємно в наш час знайти таку людину, котра справді турбується і старається якнайкраще допомогти і дарує впевненість, що все буде добре. І особливо приємно, що як лікар медичних наук назначає для лікування саме той препарат який дієвий точно для тебе, нетак як більшість, несеш додому полку з аптеки медикаментів. Дуже хороший лікар, рекомендую.


Марина Коритарюк


Якубовська Ірина Олександрівна – ЛІКАР від Бога. Вона професіонал у своїй справі, має індивідуальний підхід до кожного пацієнта, вміє дати правильну пораду. Надзвичайно добра та чуйна людина. Дуже рада, що познайомилась з такою людиною, побільше б таких.)


Тетяна Цюцяк


Користуюся послугами клініки вже декілька років. Після кожного відвідування клініки тільки позитивні враження! Привітний і компетентний персонал, фаховий підхід. Одним словом завжди рекомендую цю клініку своїм друзям і знайомим. Дякую вам за фахове і швидке вирішення проблеми. Процвітання вам!❤


Вікторія Закревська


Що кажуть пацієнти

Відгук


Була 17.03.21р. у ЛДЦ “Клініка Святого Луки“ у інфекціоніста , Ігора Гнатовича. Дуже хороший спеціаліст, чуйний, уважний , людина своєї справи! Велике спасибі Вам, Ігоре Гнатовичу, за таку відповідальну і не легку працю!

Світлана Семочко

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024