Проєкт «Благодійна підтримка з Німеччини»


Меценатом даного проєкту являється «Renovabis», м. Фрайзінг.

«Renovabis» – це компанія солідарності німецьких католиків з народом Центральної та Східної Європи. У березні 1993 року «Renovabis» був заснований Конференцією єпископів Німеччини за пропозицією Центрального комітету німецьких католиків. Це наймолодша з 6 світових католицьких організацій допомоги в Німеччині.

Латинська назва Renovabis походить від псалма 104: «Emitte Spiritum tuum, et creabuntur, et renovabis faciem terrae», що в перекладі звучить як: «Пошли Духа Свого, і вони будуть створені, і Ти відновиш лице землі».
У співпраці з Івано-Франківським Архієпархіальним Управлінням Української Греко-Католицької Церкви «Renovabis» долучається до соціальних ініціатив у «Клініці святого Луки»
В ці тяжкі часи для України важливим є піклування про власне здоров’я. В рамках даного проєкту буде надано комплексну медичну допомогу для 4 000 осіб на пільгових умовах протягом 9 місяців (квітень-грудень 2024 р.).
Згідно з проєктом 80 % вартості послуг оплачує благодійник, а пацієнт – лише 20 %.

Ініціатива діє для таких пільгових категорій:
– Люди з інвалідністю
– Пенсіонери
– Сім’ї загиблих воїнів
– Одинокі матері
– Малозабезпечені особи
– ВПО


Умови та вимоги даного проєкту:
Для запису на медичні послуги потрібно пред’явити оригінал документів, що підтверджують приналежність до таких пільгових категорій (пенсійне, посвідчення інвалідності, документ про загибель військового родича, довідка з департаменту соціальної політики).

В рамках проєкту:
Доступні послуги Клініки:
– консультації спеціалістів
– лабораторна діагностика
– оперативне лікування
Ліміт на особу складає 1 500 грн за прайсовою ціною послуг поліклінічного відділення, з яких пацієнт оплачує тільки 300 грн.
Або оперативне лікування – 86 операцій з госпіталізацією в стаціонарі (проктологічні, урологічні, гінекологічні, абдомінальні, травматологічні, операції на щитоподібній та грудних залозах) – ліміт визначається індивідуально.

Важливо:
! Одночасно можна приймати участь лише в одному соціальному проєкті упродовж 3 місяців.Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024