Ортопед-травматолог дитячий

Середа Олександр Віталійович


Запис і деталі за телефонами:
Чудовий лікар

Освіта

2006 – 2012 рр. – Харківський національний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа».

У 2006 році вступив до Харківської медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю «Травматологія та ортопедія». Закінчив у 2014 році.

2016 р. – закінчив курси за спеціалізацією «Дитяча ортопедія та травматологія» у ДонНМУ ім. М.Горького.

Досвід роботи

У 2015 році прийнятий на посаду лікаря ортопеда-травматолога відділення ортопедії та травматології для дітей НДІТО м. Лиман

2017 р. – вступив до Донецького національного медичного університету кафедра травматології, ортопедії та ВПХ ФІПО — клінічний ординатор.

2019 р. – закінчив клінічну ординатуру. Прийнятий на посаду лікаря ортопеда-травматолога відділення ортопедії та травматології для дітей НДІТО м. Лиман, де працював до початку війни з Росією.

2022 р. – прийнятий на посаду лікаря ортопеда-травматолога приймально-діагностичного відділення №2 КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня».

2023 р. – прийнятий на посаду завідувача відділення хірургії стаціонарного відділу КНП «ТМДКЛ», м. Тернопіль, де працює по теперішній час.

З 2023 р. – працює в ЛДЦ «Клініка святого Луки».


Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024