Кандидат медичних наук, терапевт-ревматолог першої категорії, лікар УЗД

Вацеба Мар’яна Остапівна


Запис і деталі за телефонами:
Чудовий лікар

Освіта

2003-2009 р.р. ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет», диплом з відзнакою,  спеціальність «Лікувальна справа».

2009-2011 р.р. ­інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі ревматологічного відділення центральної міської клінічної лікарні м. Івано-Франківськ

2009-2011 р.р. магістратура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет»

2011 р. спеціалізація за спеціальністю «Ревматологія» на базі Львівського національного медичного  університету  ім. Д. Галицького

2011-2014 р.р. аспірантура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет»

2015 р. присвоєння наукового ступеня кандидата медичних наук

2015 р. присвоєна ІІ кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Терапія».

2016 р. присвоєна ІІ кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Ревматологія».

2017 р. медичне стажування в Університетській клініці (Польща, м. Люблін).

2017 р. спеціалізація за спеціальністю «Ультразвукова діагностика» на базі ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет»

2019 р. присвоєна І кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Ревматологія».

Є автором та співавтором 58 наукових праць, опублікованих у вітчизняних та міжнародних рецензованих фахових виданнях, SCOPUS та WEB OF SCIENCE, 2 патентів на корисну модель, методичних рекомендацій та навчального підручника по внутрішній медицині.

Член української асоціації ревматологів, постійний учасник українських та міжнародних науково-практичних конференцій по ревматології. Постійно підвищує свої фахові знання на переривистих курсах ревматологів.

Досвід роботи

2009-2011 р.р.  лікар-інтерн ревматологічного відділення Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні

З 2011 р. і по даний час – лікар-ревматолог ревматологічного відділення центральної міської клінічної лікарні м. Івано-Франківськ

2011-2014 р.р. аспірант кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету

2014-2017 р.р. асистент кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету.

З 2017 р. доцент кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету

З 2020 р. працює у «ЛДЦ святого Луки»


Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024