А ви знаєте де пройти МРТ діагностику на найсучаснішому обладнанні у м. Івано-Франківську?

03.04.2023
mrt-post.png

У ЛДЦ “Клініка святого Луки” для вас працює віділлення діагностичної радіології (КТ, МРТ і рентгендіагностики) у співпраці з ТОВ “Медікал 2021”.

Наш магнітно-резонансний томограф Siemens Amira виробництва компанії Siemens Healthineers 2022 р. випуску.

  • Здатний створювати магнітне поле силою 1,5 тесла, що є “золотим стандартом” серед сучасних апаратів МРТ, завдяки цьому можна отримати високоякісні зображення внутрішніх органів та тканин людини.
  • Апарат використовує технологію платформи Tim (Total imaging matrix), яка дозволяє отримувати зображення з високою чіткістю та роздільною здатністю, а також прискорювати час сканування.
  • Технологія Dot дозволяє апарату підлаштовуватись під кожного пацієнта в залежності від клінічної задачі обстеження, а також налаштовувати протокол обстеження в режимі реального часу.
  • Конструкція апарату забезпечує максимальний комфорт для пацієнта під час проведення обстеження: апарат має мінімальне шумове навантаження на пацієнта, відкритий тунель з діаметром 60 та довжиною 155 см дозволяє пацієнту почуватися більш комфортно та легше переносити обстеження пацієнтам із клаустрофобією.

Основними галузями медицини які використовують МРТ-обстеження є:

неврологія (дослідження структури та судин головного мозку, спинного мозку, виявлення інсультів та дегенеративних змін)

травматологія, ортопедія та вертебрологія (виявлення травм, запалень та ушкоджень м’язів, суглобів, зв’язок, хрящів, міжхребцевих дисків)

онкологія (виявлення та оцінка новоутворів та ступені їх розповсюджень в органах і тканинах).

Запис та деталі за телефонами:

098 417 88 31
050 940 07 81
073 425 74 78

Наша адреса вул. ім. Владики Софрона Мудрого, буд. 22, 26.

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024