Поліклініка

Кардіологічний пакет


Перелік послуг у пакеті:

  • Первинна консультація кардіолога
  • Зняття ЕКГ
  • Розшифровка ЕКГ
  • Біохімічний аналіз крові
  • Загальний аналіз крові з мікроскопічною морфологією
  • Ліпідограма
  • ЕХО серця

Детальніше

Ультразвукова діагностика


Ультразвукове дослідження (УЗД) — найважливіше обстеження внутрішніх органів людини і тих процесів, які протікають у них за допомогою ультразвукових хвиль.


Детальніше

Ревматологічне відділення


Ревматолог – фахівець, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань суглобів, хребта та сполучної тканини.


Детальніше

Онкологічне відділення


Онкологічне захворювання, на жаль, залишається лідером світової статистики смертності. Рання діагностика та обізнаність пацієнтів дозволяють запобігти тяжким ускладненням процесу, покращити якість життя. У своєму розпорядженні ми маємо високотехнологічне медичне обладнання та сучасні технології для діагностики онкологічних захворювань.


Детальніше

Алергологічне відділення


Алергологія – порівняно молода галузь в медицині, яка стає дедалі популярнішою серед пацієнтів будь-якого віку. Як не сумно, відзначена тенденція зростання кількості людей, які страждають на хвороби алергічного характеру. У нашому алергологічному відділенні працює досвідчений лікар-алерголог-імунолог Уляна Ігорівна Маслій


Детальніше

Відділення пульмонології


Пульмонолог – фахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань органів дихання. Сфера професійних інтересів лікаря-пульмонолога включає дослідження, діагностику та лікування різних захворювань легень, дихальних шляхів і дихальної системи в сукупності. А останнім часом, відколи увесь світ лихоманить від коронавірусу, багатьом людям, котрі перенесли цю недугу, потрібна допомога пульмонолога внаслідок постковідного синдрому.


Детальніше

Ендоскопічне відділення


Ендоскопічні методи дослідження на сьогоднішній день є найбільш достовірним для діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту. Їх використання дозволяє не тільки виявити осередки запальних змін, передпухлинних процесів на ранній стадії розвитку але і ефективно лікувати виявлені зміни.


Детальніше

Хірургічне відділення


Хірургія — галузь медицини, яка вивчає паталогічні стани та хвороби, що лікуються за допомогою оперативного (хірургічного) методу. Завданням хірургії є також ряд питань підготовки пацієнта до операції та ведення його в післяопераційному періоді.


Детальніше

Кабінет рентгенографії


Рентгенографія-це один з методів променевої діагностики в радіології. Базується він на використанні рентгенівського випромінювання або Х-променів, за допомогою яких отримуємо візуалізацію зображення на плівкових чи цифрових носіях. За допомогою променевої діагностики можна одержати вірогідну інформацію про морфологічні та функціональні особливості органів і тканин,а також дати їх якісну та кількісну оцінку. Рентгенографія є найбільш поширеним методом отримання двомірного зображення.


Детальніше

Відділення травматології та ортопедії


Ортопедія і травматологія займається профілактикою, діагностикою та лікуванням патології опорно-рухового апарату.


Детальніше

Дерматовенерологічне відділення


Красива, здорова шкіра – наше багатство, предмет гордості, відображення внутрішнього стану організму. Здорову шкіру характеризує нормальний стан її форми і функцій. Коли виникає погіршення загального стану, свербіж, больові відчуття, а також проблеми естетичного характеру, – варто звернутись до спеціаліста.


Детальніше

Офтальмологічне відділення


Офтальмологічне відділення укомплектоване найсучаснішим лікувальним та діагностичним обладнанням, аналогів якого в області немає. Воно дозволяє нам точно і швидко проводити діагностику очних захворювань, а наявність комбінації з 4-ох — лазерів успішно проводити лікування більшості з них. Потужний технічний потенціал вдало реалізується за допомогою знань, умінь і досвіду наших фахівців Камінського Юрія, Оленчук Оксани та Микуляк Анни.


Детальніше

Гінекологічне відділення


Офтальмологічне відділення укомплектоване найсучаснішим лікувальним та діагностичним обладнанням, аналогів якого в області немає. Воно дозволяє нам точно і швидко проводити діагностику очних захворювань, а наявність комбінації з 4-ох — лазерів успішно проводити лікування більшості з них. Потужний технічний потенціал вдало реалізується за допомогою знань, умінь і досвіду наших фахівців Камінського Юрія, Оленчук Оксани та Микуляк Анни.


Детальніше


Отоларингологічне відділення


Отоларингологічне відділення надає в повному обсязі висококваліфіковану планову й ургентну допомогу пацієнтам з захворюваннями вуха, горла, носа. Прийом проводить лікар-отоларинголог з Івано-Франківська доцент Василюк Наталя Василівна, Іномістова Ольга Михайлівна та Сверида Юлія Богданівна.


Детальніше

Ендокринологічне відділення


Ендокринологічне відділення працює для надання висококваліфікованої консультативної, діагностичної допомоги хворим на ендокринні захворювання. Прийом проводять лікарі-ендокринологи: Заслужений лікар України доктор медичних наук, професор Скрипник Надія Василівна, лікар ендокринолог Протас Надія Михайлівна та Яковина Вікторія Вікторівна (вища категорія).


Детальніше

Урологічне відділення


Основними напрямками діяльності урології є діагностика та лікування гнійно-запальних захворювань нирок, сечокам’яної хвороби, урологічні захворювання, функціональна діагностика й ультразвукові методи дослідження в урології. В нашому центрі прийом проводить лікар-уролог Федорів Андрій Іванович, Кушик Валерій Михайлович та Мандзій Андрій Павлович.


Детальніше

Неврологічне відділення


Неврологія — це розділ медицини, який займається діагностикою і лікуванням захворювань хребта, головного мозку, периферичних нервів. Основні напрямки роботи відділення : прийом та консультація пацієнтів з патологією нервової системи (з вегетосудинною дистонією, мігренню, синдромом «хронічної втоми», цереброваскулярною хворобою та її ускладненнями, черепно-мозковою травмою та її наслідками, запальними та демієлінізуючими захворюваннями, хворобою Паркінсона, епілепсією, дегенеративно-деструктивними захворюваннями). Прийом проводять лікарі-невропатологи Попіль Леся Степанівна (вища кваліфікаційна категорія) та Кобець Ірина Теодозіївна (вища кваліфікаційна категорія).


Детальніше

Психотерапевтичне відділення


Психотерапевтичне відділення надає консультації в амбулаторному порядку людям старше 18-ти років в різних важких життєвих ситуаціях.

Прийом проводить лікар-психотерапевт Белень Катерина Вікторівна.


Детальніше

Інфекційні хвороби


Основним завданням лікаря-інфекціоніста є забезпечення кваліфікованої консультативної допомоги з раннього виявлення і лікування пацієнтів на інфекційні та паразитарні захворювання.

Прийом веде гепатолог, лікар-інфекціоніст вищої категорії Андрусишин Любов Іванівна та лікар вищої категорії, д. мед.н., професор Грижак Ігор Гнатович.


Детальніше

Педіатричне відділення


Педіатр — це лікар, який турбується про здоров’я дитини з перших днів життя і до досягнення нею повноліття. Огляд лікарем-педіатром здорових дітей проводиться з метою оцінки їх гармонійного розвитку, попередження виникнення захворювань, одержання порад щодо особливостей харчування. Для дитини, яка захворіла, педіатр — просто незамінний спеціаліст. Тільки він може кваліфіковано оцінити стан малюка, призначити лікування і, при необхідності, направити до спеціаліста вузького профілю. Прийом проводять педіатр та дитячий гастроентеролог Павликівська Богданна Михайлівна, педіатр та дитячий фтизіатр Іванишин-Пилипів Наталя Орестівна (з лікарем можливо заключити декларацію) та неонатолог Карпова Світлана Володимирівна.


Детальніше

Фізіотерапевтичне відділення


У комплексному лікуванні захворювань важливе місце посідають фізіотерапевтичні процедури. Вони показані, як правило, при всіх формах та ступенях захворювання на різних етапах лікування. Фізіотерапевтичні методи лікування широко застосовують на різних етапах діагностики захворювань, комплексної терапії, профілактики і реабілітації, для симптоматичного лікування. У відділенні працює лікар-фізіотерапевт Гонський Ігор Ярославович.


Детальніше

Лабораторні дослідження


Сьогодні лабораторна діагностика — це один з найбільш інформативних методів дослідження в медицині. Отримані результати дозволяють продіагностувати стан здоров’я людини з особливою ретельністю і призначити необхідний комплекс лікування. У лабораторії працюють лікарі-лаборанти Джус Оксана Миронівна та Попович Петро Іванович (вища кваліфікаційна категорія).


Детальніше

Гастроентерологічне відділення


Основний напрямок роботи відділення — надання допомоги хворим із складною гастроентерологічною патологією. Лікарі відділення володіють сучасними діагностичними та лікувальними методиками. Прийом проводять лікарі-гастроентерологи доцент Гайова Ірина Мирославівна, доцент Венгрович Оксана Зеновіївна, Лепецька Оксана Зеновіївна та Павелик Уляна Мирославівна.


Детальніше

Відділення терапії та сімейної медицини


Відділення терапії та сімейної медицини створено з метою надання медичної допомоги в умовах поліклініки та визначення необхідності госпіталізації до стаціонару. Лікар-терапевт чи сімейний лікар — це спеціаліст, з якого найчастіше розпочинається процес діагностики та лікування захворювання. Якщо Вас турбує стан здоров’я Вас чи Вашої дитини, проте причина, яка завдає ці турботи є зовсім невідомою — зверніться за порадою до свого терапевта чи сімейного лікаря.

Прийом ведуть лікар-терапевт Федунців Лілія Степанівна, Воронич Мирослава Ярославівна, сімейний лікар Гаврилків Галина Василівна, сімейний лікар Ковбас Вероніка Геннадіївна (з лікарями відкрита можливість підписати декларацію), кандидат медичних наук, терапевт-імунолог-ревматолог вищої категорії Якубовська Ірина Олександрівна та терапевт-ревматолог Вацеба Мар’яна Остапівна.


Детальніше

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024