Греко-Католицька Церква сприяє розвитку медицини на Прикарпатті

13.03.2022
katedra-big.jpg

Вже 2 роки приємно вражає своїх відвідувачів якісним сучасним обслуговуванням Лікувально-діагностичний центр святого Луки Івано-Франківського Архієпархіального Управління Української Греко-Католицької Церкви, що в м. Івано-Франківськ.

Ці слова можуть підтвердити кожен з тих, хто вже відвідав Центр і не випадково, адже кожен з працюючих тут лікарів старається виконувати свої обов’язки з християнським запалом та ревністю. Всі лікарі клініки ставляться до кожного пацієнта з особливою уважністю, турботою та милосердям. І саме така увага та чуйність сприяє тому, що головною рекламою ЛДЦСЛ є самі люди, які рекомендують його своїм близьким, приятелям та знайомим.

Всі ми знаємо реалії в яких живемо. Незаперечним фактом є те, що мало-хто з українців звик регулярно відвідувати лікаря, проходячи медичний огляд. Це пов’язано з багатьма факторами, але головний з них, мабуть, той, що ми звикли бігти до лікаря, коли вже, як в народі кажуть, «припече». В той же час, часто це може бути занадто пізно і лікарі вже можуть бути безсилими. Властиво на це і опирається головний принцип роботи Лікувально-діагностичного центру св. Луки, адже будь-яку хворобу легше лікувати, коли її виявити на ранніх стадіях, або й попередити взагалі. Не менш важливим завданням, а радше – покликанням Центру є надати можливість якісного медичного обстеження тим людям, котрі в силу матеріальної скрути не мають змоги звернутися до дорогих приватних клінік по допомогу, а державні, в свою чергу, не завжди мають необхідні технічні можливості для вияву цілого ряду тих чи інших захворювань.

На сьогодні, Лікувально-діагностичний центр святого Луки – єдиний приватний медичний центр, що надає безкоштовне новітнє медичне обстеження потребуючим людям. Тільки за 2 роки в Центрі св. Луки було надано понад 4 250 пільгових та безкоштовних медичних послуг для соціально-незахищених верств населення, дітей-сиріт, біженців, переселенців та військовослужбовців АТО.

Пріоритетним напрямком робити центру є: лікування патології органів зору (лазерне лікування глаукоми, катаракти, діабетичного ураження очей), ультразвукова діагностика всіх внутрішніх органів та безінвазивне визначення злоякісності новоутворень за допомогою еластографії та еластометрії, консультативні прийоми найнеобхідніших спеціалістів, радіохвильова, магнітотерапія, дарсонвалізація, фракційна декомпресійна витяжка хребта та власна лабораторія крові, що дозволяє замкнути круг повноцінного обстеження.

Безумовно, успіх будь якої справи, в якій беруть участь дві особи, залежить від налаштованості обох. Так і тут: завдяки старанням та великому бажанню саме допомогти кожному, хто потребує підтримки, спеціалісти Центру легко та невимушено знаходять спільну мову з пацієнтами, які, в свою чергу, отримують якісні послуги європейського рівня за допомогою найновітнішого обладнання світових виробників.

Зовсім нещодавно пролунав ще один дзвоник надії – поблизу Лікувально-діагностичний центр святого Луки розпочалось будівництво цілої Клініки, яка дасть змогу розширити спектр якісних медичних послуг.

«Ми змінимо Ваше уявлення правильного якісного медичного обслуговування!» – таким є гасло  Лікувально-діагностичного центру святого Луки і, як показує практика, їм це добре вдається!

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024