Медики «Клініки святого Луки» розпочали навчання в одній з провідних лікарень Італії

08.06.2024
447878541_781142857467437_6084799553653080651_n-1200x900.jpg

Медичний персонал Лікувально-діагностичного центру «Клініка святого Луки» розпочав формацію в одній із провідних клінік Італії IRCCS Sacro Cuore Don Calabria (Клініка Пресвятого Серця). Навчання відбувається у рамках проєкту «Health care for safety and rehabilitation» 27/UCR/012832.

Дану ініціативу Івано-Франківська Архієпархія втілює за фінансування Італійської Агенції з питань Розвитку Співробітництва (AICS) у співпраці з італійськими організаціями Focsiv, Missione Calcutta, FAV.

Незабаром у рамках вищезгаданого проєкту, завдяки фінансуванню італійського уряду, при «Клініці святого Луки» запрацює відділення фізичної реабілітації. Обладнання для майбутнього реабілітаційного центру закуповується під керівництвом та консультацією провідних італійських спеціалістів з реабілітації.

Навчання персоналу, що працюватиме у майбутньому реабілітаційному центрі, проводять італійські лікарі як в Україні, у режимі онлайн, так і безпосередньо в Італії. Підвищення кваліфікації наших лікарів відбуватиметься у декілька етапів.

Перша група медиків, до якої ввійшли керуюча менеджерка Клініки, хірург, головна медична сестра та лікар-анастезіолог, упродовж місяця удосконалюватимуть свої навики та перейматимуть досвід іноземних колег в галузі управління, організації роботи різних відділень, зокрема операційного блоку, та основне — отримають настанови для правильної роботи нового відділення фізичної реабілітації. Такі навчання заплановані також у липні, вересні та взимку для мультидисциплінарної команди франківських спеціалістів.Особливу подяку українська делегація висловлює керівництву Лікувально-діагностичного центру «NeuroGlobal», у співпраці з яким було сформовано мультидисциплінарну команду майбутнього реабілітаційного відділення

Варто зазначити, що проєкт «Health care for safety and rehabilitation» є великим комплексним проєктом, який передбачає три основні напрямки допомоги, серед яких:

— Формація лікарів «Клініки святого Луки», медперсоналу Ясінської міської лікарні, спеціалістів із Харківської міської клінічної лікарні та Інституту загальної та невідкладної хірургії м. Харків. Навчання відбуватиметься у двох форматах — онлайн та безпосередньо на базі клініки «Sacro Cuore», що у м. Неграр (Італія).

— Закупівля обладнання та облаштування реабілітаційного центру, який діятиме при «Клініці святого Луки» та при Ясінській лікарні.

— Облаштування кімнат телемедицини у всіх вищезгаданих медичних закладах, що дасть можливість спеціалістам усіх українських клінік отримувати консультації щодо лікування пацієнтів у італійських колег з Неграру.

Окрім того, приємною несподіванкою для українських партнерів стане візит італійських медиків до Івано-Франківська. Не зважаючи на військові дії в Україні, італійські лікарі виявили бажання особисто познайомитися з українськими колегами та досвідом у галузі реабілітації.


Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024