Мікроімпульсна лазерна циклокоагуляція

21.01.2022
6a0b2c0f6eac80977f166b06634ddc63_35095.webp

Мікроімпульсна лазерна циклокоагуляція – новий лазерний метод лікування глаукоми, унікальний для Західної України. Дозволяє успішно понижувати внутрішньоочний тиск і боротись з прогресуванням глаукоми.

Важливим є те, що дана лазерна маніпуляція є ефективна на третій стадії, коли інші лазерні втручання і очні краплі вже не допомагають, а хірургічне лікування часто не дає результату.

Мікроімпульсна лазерна циклокоагуляція є короткочасною (2 хв) і практично не болючою процедурою, що проходить без дискомфорту для пацієнта і успішна при запущеній стадії глаукоми.

Дане лікування проводять досвідченні лікарі-офтальмологи нашого центру Савич Андрій Іванович, Ціхоцька Христина Петрівна та Гром’як Тетяна Василівна

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024