Мобільний додаток «Клініки святого Луки»

15.02.2024
mobilnyj-dodatok.png

Піклуючись про ваш комфорт «Клініка святого Луки» стає ще ближчою та пропонує встановити мобільний додаток. 📲👩🏼‍⚕️

Це зручний доступ до цифрового медичного сервісу у вашому смартфоні! Відтепер всі ваші медичні дані: висновки лікарів, призначення, результати аналізів та діагностики зберігаються в одному місці та завжди під рукою. 🤗

📌📝Які можливості пропонує мобільний додаток «Клініки святого Луки»:

🔸 Розділ «Візити»
Завдяки нашому додатку ви можете легко та швидко записатися на прийом до лікаря, обираючи зручний для вас час. Також тут ви зможете переглянути час і дату візитів, на які уже записані.

🔸 Розділ «Документи»
Тут ви зможете переглядати результати лабораторних досліджень, консультативні заключення, висновки УЗД та інші медичні документи.

🔸 Розділ «Контакти»
Тут можна уточнити графік роботи, адресу та контактні номери телефонів, посилання на соцмережі та чати клініки.

Окрім того, наш додаток нагадає про планові візити до лікаря, відправляючи напередодні повідомлення на ваш смартфон. ❤️Важливо! Перший раз при встановленні додатка потрібно ввести логін і пароль, які ви маєте отримати на рецепції клініки. Потім додаток запам’ятає дані та буде відкриватися автоматично.

Зробіть ще один крок назустріч своєму комфорту — завантажте мобільний додаток «Клініки святого Луки» зараз!

Радо вдосконалюємося для вас!

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Останній пост

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024