Ендоскопічне обстеження ЛОР-органів

20.01.2023
ehndoskopiya-.jpg

Порушенням носового дихання або нюху, кровотечі з носа чи поява неприємного запаху в носі, зміна голосу — це тільки невеликий перелік проблем, які спричинюють звернення пацієнта до лікаря оториноларинголога.

Складність будови верхніх дихальних шляхів людини не завжди дає змогу якісно оглянути ЛОР — органи навіть досвідченому спеціалістові. В цьому лежить ризик пропущення серйозних захворювань на ранніх стадіях їхнього розвитку.

Ідучи в ногу з часом, на допомогу лікарям приходять новітні методи діагностики, зокрема ендоскопія. Даний метод обстеження дає змогу оглянути найбільш недоступні місця певного органа, а, окрім того, отримати зображення в багатократному збільшені на моніторі. Фото або відефіоксація огляду дає змогу лікарю детально вивчити проблему та правильно становити діагноз.

Слід пам’ятати, що при ендоскопічному обстеженні абсолютно відсутнє шкідливе опромінення, що в багатьох випадках є альтернативою для рентгенологічного методу обстеження. А це дає змогу без шкоди для здоров’я оглядати дітей та вагітних жінок.

Детальний огляд ЛОР-органів та своєчасне виявлення захворювань за допомогою ендоскопії можна пройти в Лікувально-діагностичному центрі святого Луки.

За домогою ендоскопічного методу ми можемо діагностувати проблему сльозо-носових шляхів, порушення нюху чи виникнення хронічного риносинуситу.

Важкодоступним та проблемним органом в організмі людини є носоглотка. Досить часто, через складність анатомії та важкість у проведенні обстеження цього органу, пухлини носоглотки залишаються нерозпізнаними на ранніх стадіях розвитку. Якісне та повноцінне обстеження носоглотки неможливе без ендоскопічного огляду. Вчасна діагностика пухлинних захворювань носоглотки допоможе врятувати життя людині.

Окрім того, захворювання носоглотки в багатьох випадках сприяють погіршенню слуху. Детальне обстеження цього органу за допомогою ендоскопа допоможе лікарю розібратися в проблемі та допомогти пацієнту покращити сприйняття звуків із зовнішнього середовища.

До Ваших послуг в нашій клініці пропонується ендоскопічне обстеження гортані. Ендоскопічний огляд гортані надзвичайно важливий для осіб з голосовими професіями та курців. Саме він допоможе виявити проблеми голосоутворення, а ще й встановити причину порушеного ковтання, якщо таке має місце.

Досить важливим є те, що при огляді пацієнт разом із лікарем має можливість бачити картину захворювання чи варіант норми на моніторі. Можливість відео- чи фотофіксації допоможе лікарю порівняти стан ЛОР-органів в динаміці, до та після лікування. Інформація про обстеження надається в електронному вигляді  пацієнту на зручному для нього електронному носії. Використання ендоскопічного огляду полегшує і скорочує термін постановки діагнозу, а при своєчасному зверненні допомогає діагностувати серйозні захворювання на початкових стадіях.

Сучасні цифрові Full HD камери та тонкі оптичні системи дозволяють нам не тільки йти в ногу з часом, а й нести користь нашим пацієнтам.

Чекаємо Вас для профілактичного ендоскопічного огляду в нашому лор-кабінеті.

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024