Коли потрібно звертатися до невропатолога

26.03.2022
nevrolog.jpg

Не зволікайте, якщо ви хоча б інколи спостерігаєте у себе такі явища: порушення координації; запаморочення; головні болі і болі в лицьовій частині черепа; болі в хребті (у шийному, поперековому і грудному відділах); м’язову слабкість; судоми і тремтіння кінцівок; зміни чутливості шкірного покриву; розлади апетиту і сну; порушення мови; зниження пам’яті, порушення читання, рахунки і т.д.

Ці симптоми можуть свідчити про те, що у вас вражена периферична або центральна нервова система. У медичному центрі святого Луки пропонують ефективні рішення цих проблем. Наші лікарі продіагностують захворювання, призначать розумне лікування.

Лікар-невролог за результатами бесіди та огляду може порекомендувати додаткові дослідження:

  • УЗД судин голови та шиї;
  • аналізи (біохімічний, коагулограма, розгорнутий аналіз крові, рівень цукру, аналіз сечі)
  • електроенцефалографія та інше.

На першій консультації при наявності болю невропатолог дасть відповідні рекомендації, зробить блокаду з метою усунення болю.

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024