Переймання спеціалістами клініки італійського досвіду та відвідування лікарні в м. Верона, Centro polifunzionale Don Calabria (Багатофункціональний центр «Дон Калабрія») та Fondazione Speranza (Фонд «Надія» амбулаторної реабілітації).

17.06.2024
img_9326-min-1200x900.png

Минув черговий тиждень переймання нашими колегами італійського досвіду. Дякуємо Івано-Франківському АЄУ УГКЦ та партнерам, що в рамках міжнародного проєкту «Health care for safety and rehabilitation» 27/UCR/012832.» перебування в м. Неграр, Італія, а саме в лікарні IRCCS Sacro Cuore Don Calabria (Клініка Пресвятого Серця), приносить нові професійні навики для вдосконалення медичної допомоги в Клініці святого Луки.

Наша команда спеціалістів відвідала додаткові відділення лікарні в м. Верона – це Centro polifunzionale Don Calabria (Багатофункціональний центр «Дон Калабрія») та Fondazione Speranza (Фонд «Надія» амбулаторної реабілітації).В ході теплих продуктивних зустрічей італійські колеги поділилися особливостями роботи паліативної команди у догляді за важкохворими пацієнтами в домашніх умовах, як навчити родину доглядати за трахеостомою та гастростомою, правильно харчувати пацієнтів з порушеним ковтанням, а також особливості СРАР терапії та ВІРАР терапії у паліативній допомозі.

Окрему увагу приділили обговоренню правильного освоєння приміщень, особливих умовних позначень для пацієнтів з різними відхиленнями, необхідним переліком інвентаря та обладнання для відновлення.

Цікаво було отримати поради від керівників відділень щодо організації роботи кожної ланки цілісного процесу надання якісної медичної допомоги. Тут є пацієнти різного віку та діагнозів.

Щирість, відкритість, відданість улюбленій професії тут приносить не аби які результати. Любов та турбота про ближнього – це одні з основних християнських  цінностей медика, адже потрібно лікувати не лише тіло, а підіймати дух та повертати людині бажання жити, бажання бути в соціумі, помічати всі барви та відчувати тепло сердець своїх оточуючих. 🤍 👩🏼👨🏼

Команда “Клініки святого Луки” – це надійний партнер для кожного на все життя. Ми впевнено крок за кроком ідемо до нових цілей, відкриваємо додаткові напрямки роботи нашого закладу охорони здоровʼя.

Цінуємо можливість допомагати! Та знаємо, що спільними зусиллями результату досягати легше! 

❣️Наша адреса вул. ім. Владики Софрона Мудрого, буд. 22, 26.

Деталі за телефонами:

📲 098 417 88 31

📲 050 940 07 81

📲 073 425 74 78


Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024