Профілактичні огляди – запорука здоров’я

06.01.2022
man2intro.png

Нерідко чоловіки звертаються  до фахівців у тому стані, коли хвороба зайшла далеко і виправити ситуацію, що склалася, стає непросто. Не існує ефективнішого способу вилікувати захворювання, ніж всебічне обстеження і очна консультація у фахівця.

Для того, щоб уникнути появи запущених захворювань сечостатевої сфери і їх ускладнень, кожному чоловікові, який досяг 45-річного віку, слід потурбуватися про власне чоловіче здоров’я. А для цього необхідно проходити щорічний профілактичний огляд у фахівця в чоловічому оглядовому кабінеті.

  • Аналіз крові на ПСА (простат специфічний антиген) – пухлинний маркер, визначення якого проводиться в сироватці крові, що застосовується для діагностики і спостереження за перебігом раку простати і аденоми простати – доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ).
  • Трансректальне УЗД (ТРУЗД) передміхурової залози. Сьогодні робота лікаря уролога немислима без цього доступного і досконалого методу. Транстерктальне УЗД простати (ТРУЗД) є обов’язковим методом обстеження всіх чоловіків. Трансректальний датчик – це “око” уролога, який дозволяє встановити повний і остаточний діагноз і призначити правильне лікування. Абсолютна безпека, безболісність і відсутність необхідності в спеціальній підготовці уможливлює проведення ТРУЗД простати при першому візиті до лікаря уролога.
  • Власне огляд уролога та пальцеве ректальне дослідження. Пальцеве дослідження прямої кишки – простий, не вимагаючий особливих витрат метод діагностики. Пальцеве дослідження прямої кишки ефективно для діагностики різноманітних патологій.

Профіластика захворювань – запорука довголіття!

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024