Свята вода

09.02.2022
voda.jpg

19 січня ми відзначатимемо  хрещення Господнє, або церковне свято Богоявлення. Саме цього дня Ісус явився людям як месія. Як розповідає Святе Письмо,  Іоанн Хреститель хрестив людей в річці Йордан. Сюди прийшов Ісус, але ніхто навіть не здогадувався, хто Він такий. Коли Іоанн Хреститель наблизився до Ісуса, він зрозумів, що перед ним — месія.

Тобто саме в цей день Ісус, як Бог явився людям, а в момент хрещення його в річці Йордан вода  увібрала в себе Божу благодать і стала чудодійною. До нашого часу раз на рік, у свято Водохреща це повторюється знову і знову. Тому  освячену 19-го січня воду  називають йорданською.

Ще Іван Золотоуст писав, що вода йорданська після освячення стає цілющою. Її набирали в річці , несли додому і пили під час різних недуг.  Траплялося,що люди  оздоровлювалися цією водою, яка могла зберігатися роками і не псуватися. Те, що вся вода на Водохреща має чудодійні властивості, підтвердили і вчені Інституту екології людини. Починаючи з 13 січня, науковці вимірювали характеристику води і виявили, що з 18 січня її енергетика зростає та сягає максимуму 19 січня, а 20 – спадає. Цей експеримент здійснювали три роки поспіль, і щоразу отримували однаковий результат. Вчені стверджують, що вода цього дня змінюється структурно, стає подібною до тієї зв’язаної води, яка міститься в організмі людини. Наразі досліджено, що вода, набрана на Водохреща, завдяки  підвищеним біоенергетичні властивостям, здатна покращити самопочуття людини та підвищити її імунітет. Це справжній феномен! Церква пояснює його тим, що цього дня Божа благодать спускається на землю і всі води оживають. А науковці вважають це енергетичним впливом космосу і тим, що на Водохреща наша планета проходить космічний простір, який стирає всю негативну пам’ять води й омолоджує її.

Хочемо нагадати,що вода – універсальна речовина,вживати яку корисно не лише на Водохреще, а й увесь рік!  Вона  є  необхідною для повноцінного розвитку і функціонування всіх форм життя. Без води життя на землі неможливе так само, як і без кисню. Як відомо, майже на 70% наше тіло складається саме з води, тому  регулярне  її споживання  – запорука здоров’я.

Ми радимо випивати протягом дня 1,5 – 2 літри чистої  джерельної води. При тому вживати її краще натще, за 20-30 хвилин  до прийому їжі, більшу частину добової норми треба  спожити  в першій половині дня. Для найкращого засвоєння, температура води повинна бути близькою до температури тіла людини.  І ось чим ваше тіло вам віддячить:

  • Підвищиться еластичність і пружність шкіри, нові зморшки забаряться з появою на вашому обличчі;
  • вода допоможе організму розщеплювати побічні продукти жирового обміну, а отже посприяє схудненню;
  • оскільки мозок переважно складається з води, достатнє її надходження допоможе інформації легше засвоюватися і  запам’ятовуватись;
  • прискориться обмін речовин, а разом із тим і процес травлення їжі;
  • вода допоможе легше позбуватися шлаків і токсинів, печінка витрачатиме менше сил і часу на їх утилізацію ;
  • покращиться стан хрящової  тканини, міжсуглобової рідини – рухи стануть вільнішими, зменшиться ризик артрозу;
  • вода посприяє природньому розрідженню крові ,що важливо для профілактики багатьох захворювань, зокрема розвитку тромбозу;
  • покращиться настрій, зменшиться відчуття загальної втоми, зросте опірність імунітету.

Як бачимо вода – це простий, доступний, але водночас такий цінний подарунок від Бога! А особливо вода йорданська – наповнена Божою благодаттю. За нами залишається найменше – використовувати його собі на благо, не нехтувати тим, чим так легко можна зміцнити і підтримати своє здоровя.

Ми бажаємо Вам провести у мирі й злагоді останні зі свят різдвяно-новорічного циклу! Нехай Ваші серця в ці дні сповняються радістю, а свята йорданська вода додасть сил і життєвої енергії на увесь прийдешній рік!

Статтю підготувала лікар-терапевт «Лікувально-діагностичного центру святого Луки» Куців Марія Володимирівна

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024