Лікування шийки матки сургітроном

08.02.2022
daceb099f5-1_2560x-1200x800.jpg

Ерозія шийки матки. За статистикою кожна друга жінка зустрічається з цією проблемою. Це дефект слизової шийки матки. Така патологія діагностується як у жінок, які народили, так і у тих, які ще не мають дітей. Сьогодні подібний діагноз ставлять жінкам різного віку. Тому важливо дбати про своє здоров’я і мінімум раз на пів року проходити профілактичний огляд.

Причини ерозії шийки матки:

  • Запалення статевих органів
  • Травми
  • Гормональні збої
  • Імунні порушення
  • Нерегулярне або хаотичне статеве життя.

Сургітрон – прилад, що діє за рахунок радіохвиль. Даний метод лікування зарекомендував себе як найбільш ефективний, практично безболісний і доступний для пацієнток, так як при застосуванні немає необхідності лягати в стаціонар, брати лікарняний. Вже через годину після процедури жінці дозволяють повернутися до звичного режиму життя. Єдина заборона  буде полягати в тому, що протягом місяця необхідно утримуватися від статевих контактів, щоб загоєння пройшло так як треба.

Зазвичай для лікування необширної ерозії шийки матки досить однієї процедури радіохвильового впливу за допомогою апарату Cургітрон.  Але, якщо  виникає  необхідність, лікар може повторити процедуру ще двічі з інтервалом у два місяці. Як правило, після третього сеансу застосування апарату Сургітрон загоєння дефекту слизової шийки матки відбувається у 100%  випадків.

Лікування ерозії шийки матки Сургітроном показано навіть жінкам, які ще не народжували, тоді як  більшість інших методів лікування шийки матки, являють собою загрозу для виношування вагітності, оскільки шийка травмується.  З сургітроном травматизація не настає, а тому вагітність вже можна планувати через 4-5 місяців.

Якщо вас турбує ерозія шийки матки, Сургітрон – те, що вам обов’язково допоможе. Метод радіохвильової терапії вважається найсучаснішим методом лікування ерозії.

Статтю підготувала  лікар-акушер-гінеколог «Лікувально-діагностичного центру святого Луки» Михайлишин Ольга Дмитрівна

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024