Великопосна проща медичних працівників

26.04.2024
img_20240419_174609-1200x900.jpg

«Бажаю Вам лікувати хворих, наслідуючи Христове милосердя та любов»: Владика Микола Семенишин на прощі медичних працівників у Старуні.

У пʼятницю, 19 квітня колектив «Клініки святого Луки» відвідав великопосну прощу медичних працівників Івано-Франківської Митрополії УГКЦ до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача, що в селі Старуня Богородчанського району. Її очолив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії.
Організатором молитовної події стала Комісія у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. На прощу з наміренням за мир в Україні на Батьківщину блаженного Симеона прибуло понад тисячу медиків з цілої області.

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024