Що таке масаж простати?

19.03.2022
urolog-vam-ulyibnetsya.jpg

Сприятливий вплив масажу простати на відновлення функції передміхурової залози і його ефективність при хронічному простатиті пояснюються наступними факторами: механічний вплив на тканини передміхурової залози викликає локальне подразнення нервових закінчень і розширення судин в наслідок чого поліпшуються процеси мікроциркуляції в простаті.

Підвищення кровопостачання простаи не тільки, збільшує приплив поживних речовин і кисню необхідних для відновних процесів, але і підвищує проникнення в тканини простати лікарських препаратів. Тому масаж простати значно підвищує ефективність антибіотиків та інших препаратів, які використовують в комплексній терапії простатиту. Також, масаж простати сприяє виділенню простатичного соку і бактерій, що містяться в ньому з канальців простати, запобігаючи розвитку застійних феноменів (застій простатичного соку в канальцях простати). Відомо, що при хронічному простатиті бактерії колонізуючи передміхурову залозу, можуть переходити в неактивні форми стійкі до антибіотиків. Масаж простати активує бактерії і в асоціації з антибіотиками сприяє повному очищенню органу від інфекційніх агентів.

Крім цього, при масажі простати відновлюється нормальний тонус м’язевих елементів передміхурової залози і м’язів промежини.

Показання до масажу простати є:

  • Різні форми хронічного простатиту (хронічній бактеріальній простатит, синдром хронічної тазової болі, асимптомний простатит);
  • Статеві розлади супутні хронічного простатиту (розлади еректильної функції);
  • Відсутність реакції на антибіотики;
  • Отримання секрету простати для дослідження.

Протипокази до масажу простати є:

  • Гострий бактеріальний простатит (існує ризик поширення інфекції);
  • Хронічній простатит в поєднанні зі злоякісними ураження передміхурової залози (рак простати);
  • Обструкція протоків передміхурової залоза камінням;
  • Кисти передміхурової залози.
Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Останній пост

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024