Симптоми, при яких необхідно звернутися до фахівця для діагностики і лікування захворювань серцево-судинної системи

03.03.2022
womens-bol.jpg

Больовий синдром

Болі бувають дуже різноманітними: вони можуть з’явитися при фізичному навантаженні, при різних емоційних переживаннях, при ходьбі або спокої, під час сну, також вони можуть бути гострими або ниючими, що стискають та інші. По локалізації вони зазвичай за грудиною, також можуть віддавати в верхні кінцівки, нижню щелепу, ліву лопатку.

Задишка

Іншою частою скаргою пацієнтів, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи,  є задишка (відчуття нестачі повітря). Вона також може бути різною, виникати при фізичному навантаженні і в спокої.

Задуха

Раптове відчуття нестачі повітря, яке турбує переважно вночі, або після фізичного навантаження.

 Відчуття змін серцебиття

Досить часто зустрічається така скарга, як відчуття серцебиття (пацієнти відчувають посилені і прискорені скорочення серця чи  перебої в роботі серця). Також повинна насторожити низька частота серцевих скорочень, особливо,якщо вона супроводжується періодичними запамороченнями чи втратами свідомості.

Набряки  кінцівок

Плюс до цих симптомів потрібно додати загальну слабкість,  зниження працездатності, підвищену стомлюваність, розлад сну, головний біль, шум у вухах або голові.

Стійко підвищений артеріальний тиск

Стійко підвищений артеріальний тиск чи його різкі коливання.

Звичайно, всі ці перелічені симптоми можуть виникнути і при захворюваннях інших органів і систем, але звернутися до лікаря все одно необхідно, для діагностики і лікування стану, яке призвело до даних симптомів.

Ми щиро хочемо, щоб кожен, хто завітає до нас, переконався,що, живучи в Україні, вже сьогодні можна отримувати медичну допомогу європейського рівня. Для цього ввесь наш персонал щодня працює над удосконаленням технічної, інструментальної бази, а також власних умінь і знань. Дякуємо і цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр Клініка святого Луки © 2015-2024